تاریخ: ۵:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

مانع بزرگ برای برگشتن محمد نوری به پرسپولیس ورزش > لیگ برتر – پرسپولیسی‌ها به دنبال بازگرداندن محمد نوری هستند اما آن‌ها به یک مشکل بزرگ خورده اند. به گزارش مازند اسپرت ، محمد نوری كاپیتان فصل گذشته پرسپولیس كه امسال به لیگ قطر رفته و برای تیم المسیمیر بازی می‌كند، اخیرا مورد توجه سرخپوشان قرار گرفته […]

مانع بزرگ برای برگشتن محمد نوری به پرسپولیس

ورزش > لیگ برتر – پرسپولیسی‌ها به دنبال بازگرداندن محمد نوری هستند اما آن‌ها به یک مشکل بزرگ خورده اند.

به گزارش مازند اسپرت ، محمد نوری كاپیتان فصل گذشته پرسپولیس كه امسال به لیگ قطر رفته و برای تیم المسیمیر بازی می‌كند، اخیرا مورد توجه سرخپوشان قرار گرفته و بارها حرف از بازگشت او زده شده است. اما نوری برای برگشتن به پرسپولیس یك مشكل بزرگ دارد.
در قرارداد نوری و المسیمیر بندی وجود دارد كه سنگی بزرگ در راه بازگشت اوست. روزنامه پیروزی در شماره روز شنبه خود خبر از بند خاص در قرارداد كاپیتان ایرانی المسیمیر قطر داده و نوشته كه شرط جدایی نوری، پرداخت ۲۵۰ هزار دلار است. این رقم با نرخ دلار فعلی چیزی در حدود ۹۰۰ میلیون تومان می شود كه پرداخت آن برای سرخپوشان سنگین خواهد بود. پرسپولیس علاوه بر این ۹۰۰ میلیون، باید دستمزد خود نوری را هم بدهد كه با این حساب هزینه برگرداندن نوری به پرسپولیس حداقل حدود یك و نیم میلیارد تومان می شود.

به گزارش مازند اسپرت ، پرسپولیسی‌ها اگر همین رقم و حتی ۳۰۰ – ۴۰۰ میلیون تومان كمتر از این رقم را اول فصل به نوری می‌دادند، او اصلا از این تیم جدا نمی‌شد.

پاسخی بگذارید