تاریخ: ۶:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
نام نویسنده: sobhan

قهرمان وزن ۹۸ کیلوگرم انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: امیدوارم هر کشتی‌گیری که بهتر و شایسته‌تر است صاحب دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی شود. به گزارش مازنداسپرت قاسم رضایی درباره عملکردش در انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: زحمت زیادی برای حضور در انتخابی تیم ملی کشیدم و خوشحالم که به عنوان قهرمانی […]

قهرمان وزن ۹۸ کیلوگرم انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: امیدوارم هر کشتی‌گیری که بهتر و شایسته‌تر است صاحب دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی شود.

به گزارش مازنداسپرت قاسم رضایی درباره عملکردش در انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: زحمت زیادی برای حضور در انتخابی تیم ملی کشیدم و خوشحالم که به عنوان قهرمانی دست یافتم. تمام تلاشم کسب سومین مدال در سومین حضورم در میدان جهانی کشتی است.

وی ادامه داد: در انتخابی تیم ملی با وجود آمادگی پایینی که داشتم عملکرد راضی‌کننده بود، اما متاسفانه حریفم در دو مسابقه فینال روی تشک حاضر نشد و قرار است با تصمیم شورای فنی تکلیف ملی‌پوش این وزن در مسابقات جهانی، در تورنمنت لهستان مشخص شود.

قهرمان وزن ۹۸ کیلوگرم انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: امیدوارم هر کشتی‌گیری که بهتر و شایسته‌تر است صاحب دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی شود و هر کسی که انتخاب شد برای به اهتزاز درآوردن پرچم ایران تلاش کند.

رضایی در پاسخ به این سؤال که آیا با وجود قهرمانی در انتخابی مشکلی از این بابت ندارد، گفت: مشکلی ندارم و تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را در لهستان داشته باشم و صاحب دوبنده تیم ملی شوم.

قهرمان المپیک لندن در خصوص شایعاتی که درباره حضورش در یک وزن بالاتر (۱۳۰ کیلوگرم) می‌شود، گفت: تا المپیک در همین وزن (۹۸ کیلو) کشتی خواهم گرفت و تصمیمی برای حضور در سنگین‌وزن ندارم. هر چند که مطیع کادر فنی هستم اما به نظرم در ۹۸ کیلوگرم می‌توانم موفق‌تر و مثمرثمرتر باشم./ فارس

پاسخی بگذارید