تاریخ: ۶:۴۱ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
نام نویسنده: sobhan

دیدار نهایی رقابت هایی تیمی شمشیربازی قهرمانی جهان در بخش اسلحه سابر با قضاوت پیمان فخری برگزار شد که طی آن ایتالیا با غلبه بر روسیه به عنوان قهرمانی دست یافت. به گزارش مازنداسپرت  و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، دیدار پایانی مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در بخش تیمی اسلحه سابر میان روسیه میزبان […]

دیدار نهایی رقابت هایی تیمی شمشیربازی قهرمانی جهان در بخش اسلحه سابر با قضاوت پیمان فخری برگزار شد که طی آن ایتالیا با غلبه بر روسیه به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش مازنداسپرت  و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، دیدار پایانی مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در بخش تیمی اسلحه سابر میان روسیه میزبان و ایتالیا برگزار شد که طی آن ایتالیا با نتیجه ۴۵ بر ۳۶ حریف خود را شکست داد و به عنوان قهرمانی دست یافت.

پیمان فخری، دبیر فدراسیون شمشیربازی ایران که به دعوت فدراسیون جهانی این برای قضاوت در رقابت‌های قهرمانی جهان همراه با تیم ایران به محل برگزاری مسابقات در مسکو سفر کرده بود، قضاوت این دیدار مهم را بر عهده داشت.

رقابت‌های تیمی اسلحه سابر مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان با حضور ۳۰ تیم برگزار شد که پس از ایتالیا و روسیه، دو تیم آلمان و فرانسه به عنوان سوم مشترک دست یافتند. 

در این رقابت‌ها تیم ایران عنوان یازدهم را به خود اختصاص داد. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در این رقابت ها ابتدا ونزوئلا را در جدول ۳۲ تیمی مسابقات با نتیجه ۴۵ بر ۴۴ شکست داد سپس در جدول ۱۶ تیمی ۴۵ بر ۳۸ مغلوب آمریکا شد.

تیم ایران همچنین در مصاف با انگلیس به برتری ۴۵ بر ۳۳ دست یافت و در مصاف با اوکراین هم متحمل شکست ۴۵ بر ۴۲ شد.

پاسخی بگذارید