تاریخ: ۶:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
نام نویسنده: sobhan

مجری تلویزیون دولتی اسپانیا در بخش ورزشی به سخنان اخیر گواردیولا نسبت به استقلال کاتالونیا واکنش نشان داد و گفت: متاسفانه او آلزایمر دارد. به گزارش مازنداسپرت ، خبر حمایت گواردیولا از حزب جدایی طلب کاتالونیا در شبکه‌های اجتماعی و وب سایتهای خبری منتشر شده و البته به صورت رسمی از سوی خود او تایید نشده […]

مجری تلویزیون دولتی اسپانیا در بخش ورزشی به سخنان اخیر گواردیولا نسبت به استقلال کاتالونیا واکنش نشان داد و گفت: متاسفانه او آلزایمر دارد.

به گزارش مازنداسپرت ، خبر حمایت گواردیولا از حزب جدایی طلب کاتالونیا در شبکه‌های اجتماعی و وب سایتهای خبری منتشر شده و البته به صورت رسمی از سوی خود او تایید نشده است.

الخاندرو تیرا، مجری تلویزیون دولتی اسپانیا نیز برای رعایت قانون و حفظ ادب با تاکید بر احتمال شایعه بودن این خبر گفت: اگر دروغ نباشد و گواردیولا بار دیگر مثل سالهای گذشته دم از استقلال و جدایی کاتالونیا زده باشد باید برایش ابراز تاسف کرد.

این مجری محبوب مادریدی در ادامه سخنانش گفت: فکر می‌کنم مردی که در بارسلونا خوب نبود و سالها در فوتبال ایتالیا درخشید و سپس به اعتبار فوتبال اسپانیا و لالیگا و ثروت نجومی این فوتبال بزرگ به جایی رسیده، حق نداشته باشد که همه چیز را فراموش کند مگر آنکه این مرد بیچاره آلزایمر گرفته باشد. گواردیولا مدیون لالیگا است و اگر فوتبال اسپانیا نبود، او امروز در کشوری به نام کاتالونیا چه حرفی برای گفتن داشت؟ / فارس

پاسخی بگذارید