تاریخ: ۷:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
نام نویسنده: sobhan

رسانه ونزوئلایی «کورئو دل اورینوکو» گزارش داد کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلیس برای ضبط یک مستند تلویزیونی در یکی از محله‌های جنوبی پایتخت آرژانتین پا به توپ شده است.  به گزارش مازند اسپرت ، «دیوید بکام» ستاره سرشناس فوتبال انگلیس و کاپیتان سابق تیم ملی این کشور برای ضبط یک مستند تلویزیونی در یکی […]

رسانه ونزوئلایی «کورئو دل اورینوکو» گزارش داد کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلیس برای ضبط یک مستند تلویزیونی در یکی از محله‌های جنوبی پایتخت آرژانتین پا به توپ شده است.

 به گزارش مازند اسپرت ، «دیوید بکام» ستاره سرشناس فوتبال انگلیس و کاپیتان سابق تیم ملی این کشور برای ضبط یک مستند تلویزیونی در یکی از محله‌های جنوبی «بوینوس آیرس» پایتخت آرژانتین پا به توپ شد و در مقابل تیم محلی این منطقه مسابقه داد.

«بکام» در چارچوب این مستند که از سوی صندوق کودکان سازمان ملل متحد موسوم به «یونیسف» در حال تهیه می‌باشد، به هفت قاره جهان سفر خواهد کرد و به جمع‌آوری منابع مالی برای کودکان بی‌بضاعت سراسر جهان خواهد پرداخت.

این ستاره سرشناس فوتبال انگلیس پس از این بازی دقایقی را به امضا دادن به کودکان آرژانتینی و عکس گرفتن با آنان اختصاص داد؛ عکس‌هایی که به سرعت در فضای مجازی منتشر شدند.

سفر دوره ای کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال انگلیس در نهایت به ورزشگاه «الترافورد» منچستر در انگلیس و مسابقه فوتبال ستارگان جهان که قرار است به نفع «یونیسف» برگزار شود، ختم خواهد شد.

«بکام» در ارتباط با سفر خود به آرژانتین عنوان کرد که هیجان مردم این کشور برای فوتبال باورکردنی نیست.

پاسخی بگذارید