تاریخ: ۱۲:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
نام نویسنده: sobhan

کلاس مربیگری سطح یک فدراسیون جهانی تنیس روی میز و دوره تربیت مدرس هفته آینده در آکادمی بین‌المللی تنیس روی میز تهران برگزار می‌شود.   به گزارش “مازنداسپرت“، کلاس مربیگری سطح یک فدراسیون جهانی و دوره تربیت مدرس تنیس روی میز در حالی در روزهای ۲ تا ۸ مردادم به میزبانی آکادمی بین‌المللی تنیس روی […]

کلاس مربیگری سطح یک فدراسیون جهانی تنیس روی میز و دوره تربیت مدرس هفته آینده در آکادمی بین‌المللی تنیس روی میز تهران برگزار می‌شود.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کلاس مربیگری سطح یک فدراسیون جهانی و دوره تربیت مدرس تنیس روی میز در حالی در روزهای ۲ تا ۸ مردادم به میزبانی آکادمی بین‌المللی تنیس روی میز برگزار می‌شود که از سوی فدراسیون جهانی «جورج هنریک سیلبر اشمیت» سوئیسی به عنوان مدرس این دوره معرفی شده است.

این مدرس سوئیسی که در سال‌های ۱۹۸۷ تا ۱۹۸۹ مسئولیت مربیگری تیم‌های ملی سوئیس را بر عهده داشته، پنجشنبه اول مرداد برای برگزاری این دوره آموزشی وارد ایران می‌شود.

اشمیت ۵۶ ساله که مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال ۱۹۸۷ در رشته تربیت بدنی از دانشگاه زوریخ دریافت کرده از سال ۲۰۰۷ میلادی به عنوان مدرس سطح یک، دو، سه و پیشرفته فدراسیون جهانی فعالیت می‌کند.

در کارنامه وی که تاکنون بیش از ۱۰۰ دوره مربیگری در کشور سوئیس را به عنوان مدیر و مدرس برگزار کرده است سوابق اجرایی مختلفی در زمینه برگزاری مسابقات و کلاس‌های آموزشی در دو کشور سوئیس و آلمان دیده می‌شود.

سیلبر اشمیت در زمینه تحقیقاتی و پژوهشی نیز فعالیت‌هایی داشته که می‌توان به انتشار دو کتاب در زمینه مربیگری تنیس روی میز در سال های ۱۹۸۹ و ۲۰۰۳ اشاره کرد. وی همچنین مقالاتی را در زمینه تنیس روی میز تالیف کرده که انجام مراحل تحقیقاتی برخی از آنها در کشور چین بوده است که از آن جمله می‌توان به مقاله‌ای با عنوان «اثرات تمرینات دو سویه» اشاره کرد.

مدرس ۵۶ ساله سوئیسی که دارای مدرک داوری بین‌المللی نیز است، به عنوان داور اصلی فینال مردان در مسابقات اوپن مجارستان بازی بین اپل گرین و والدنر را قضاوت کرده است.

اشمیت بعد از پایان دوره مربیگری سطح یک جهانی که روز ۶ مرداد به پایان خواهد رسید، دوره تربیت مدرس را هم برای آقایان و بانوان برگزار خواهد کرد.

دوره مربیگری سطح یک فدراسیون جهانی برای بانوان در خرداد برگزار شد که سیما لیموچی از سوی فدراسیون جهانی به عنوان مدرس این دوره انتخاب شده بود. دوره تربیت مدرس کلاس‌های مربیگری بانوان نیز با حضور سیلبر اشمیت سوئیسی برگزارمی‌شود.

اشمیت بعد از برگزاری دوره تربیت مدرس، روز شنبه ۱۰ مرداد ایران را ترک خواهد کرد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید