تاریخ: ۷:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
نام نویسنده: sobhan

باشگاه استقلال سرانجام تصمیم نهایی را درباره هافبک عراقی خود گرفت.  به گزارش مازند اسپرت ، پس از کش و قوس های فراوان سرانجام مسئولان استقلال تصمیم بزرگ و مهم خود را گرفتند. جاسم کرار از استقلال اخراج می شود؛ این آخرین تصمیم مدیران استقلال است. بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال صحبت های نهایی را […]

باشگاه استقلال سرانجام تصمیم نهایی را درباره هافبک عراقی خود گرفت.

خبرگزاری فارس: کرار اخراج می‌شود/ نامه هافبک عراقی به کمیته انضباطی رسید

 به گزارش مازند اسپرت ، پس از کش و قوس های فراوان سرانجام مسئولان استقلال تصمیم بزرگ و مهم خود را گرفتند. جاسم کرار از استقلال اخراج می شود؛ این آخرین تصمیم مدیران استقلال است.

بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال صحبت های نهایی را با پرویز مظلومی هم انجام داده و به وی گفته چوب خط کرار برای ماندن در این تیم پر شده است.

کرار که این روزها با تیم ملی عراق در اردوی چین تایپه به سر می برد از طریق پیغامی که از سوی باشگاه به او رسیده در جریان تصمیم مسئولان استقلال قرار گرفته و می داند که باید تا فردا خود را به کمیته انضباطی باشگاه معرفی کند.

مسئولان استقلال تصمیم به اخراج خود را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داده اند و این فرصت هم به کرار داده شده تا در جلسه انضباطی از خود دفاع کند.

به نظر می رسد این بار تصمیم باشگاه استقلال قطعی است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و عده ای در باشگاه نخواهند که کرار را حفظ کنند این بار افشارزاده می خواهد این بازیکن همیشه جنجالی را از استقلال اخراج کند.

پاسخی بگذارید