تاریخ: ۷:۰۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
نام نویسنده: sobhan

ستاره باشگاه پاری‌سن ژرمن اعلام کرد که با باشگاه یوونتوس در جهان فوتبال شناخته شده است.  به گزارش مازند اسپرت ، زلاتان ایبراهیموویچ در مصاحبه‌اش اظهار داشت که شهرتی که اکنون برای خود در مستطیل سبز برای خود دست و پا کرده است، مدیون باشگاه یوونتوس است زیرا با این باشگاه به شهرت رسیده است. […]

ستاره باشگاه پاری‌سن ژرمن اعلام کرد که با باشگاه یوونتوس در جهان فوتبال شناخته شده است.

خبرگزاری فارس: ایبراهیموویچ: من با یوونتوس مطرح شدم

 به گزارش مازند اسپرت ، زلاتان ایبراهیموویچ در مصاحبه‌اش اظهار داشت که شهرتی که اکنون برای خود در مستطیل سبز برای خود دست و پا کرده است، مدیون باشگاه یوونتوس است زیرا با این باشگاه به شهرت رسیده است.

ایبرا در جدیدترین مصاحبه‌اش اعلام کرد: زمانی که در آژاکس بودم زیاد مطرح نشده بودم تا اینکه به یووه آمدم در اینجا اسمی برای خودم دست و پا کردم. من در سه باشگاه بزرگ ایتالیا یوونتوس، اینتر و میلان بازی کردم و به همراه همه آنها توانستم قهرمان شوم و این باعث افتخار من است.

مهاجم باتجربه سوئدی افزود: من از سال ۲۰۰۴ تا ۲۱۲ جز اینکه یک فصل در بارسا بودم در لیگ ایتالیا فوتبال بازی می‌کردم و می دانم در این لیگ بازی کردن چقدر سخت است. به نظرم سری‌آ بهترین لیگ دنیاست. مهاجمان میدانند من چه می‌گویم زیرا در اینجا ابتدا سعی می‌کنند که گل نخورند بعد گلزنی کنند.

زلاتان کار خود را با تیم سوئدی مالمو در سال ۱۹۹۹ شروع کرد بعد از یک سال بازی برای این تیم که خوش درخشید آژاکس با قراردادی ۴ ساله او را به خدمت گرفت و در این تیم هم در طی این چهار سال خوب ظاهر شد ولی هنوز به یک مهاجم جهانی تبدیل نشده بود که در سال ۲۰۰۴ به یوونتوس پیوست و در اولین حضور خود در این تیم موفق شد قهرمان سری‌آ شده اما به خاطر فساد مالی که سران باشگاه یووه متهم به آن بودند این تیم به دسته دوم سقوط کرد که ایبرا یکی از ستاره‌هایی بود که تیمش را ترک کرد. در سال ۲۰۰۶ به تیم اینتر پیوست و تا سال ۲۰۰۹ همراه با آن خوش درخشید و توانست قهرمان کالچو شود. سپس در سال ۲۰۰۹ – ۲۰۱۰ به بارسلونا رفت که یک فصل حضورش در نیوکمپ موفقیت‌انگیز نبود در نتیجه در سال ۲۰۱۰ به میلان پیوست و توانست به همراه این تیم هم قهرمان سری‌آ شود. در سال ۲۰۱۲ از روسونری جدا به به تیم پاری‌سن ژرمن پیوست.

پاسخی بگذارید