تاریخ: ۵:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
نام نویسنده: sobhan

  فابرگاس، ستاره سابق بارسلونا و حال حاضر چلسي، احتمال پيوستنش به رئال مادريد را رد نکرد.   به گزارش مازند اسپرت ، فابرگاس زماني که در آرسنال بازي مي کرد هرگز احتمال پيوستنش به رئال مادريد را رد نکرده بود؛ با اين حال زماني که از هر دو باشگاه رئال و بارسلونا پيشنهاد دريافت کرد، […]

 
فابرگاس: شايد روزي در ترکيب کهکشاني ها قرار بگيرم

فابرگاس، ستاره سابق بارسلونا و حال حاضر چلسي، احتمال پيوستنش به رئال مادريد را رد نکرد. 

 به گزارش مازند اسپرت ، فابرگاس زماني که در آرسنال بازي مي کرد هرگز احتمال پيوستنش به رئال مادريد را رد نکرده بود؛ با اين حال زماني که از هر دو باشگاه رئال و بارسلونا پيشنهاد دريافت کرد، سال ۲۰۱۱ بارسلونا را انتخاب کرد؛ همان باشگاهي که در آن رشد کرده بود.

فابرگاس که تابستان ۲۰۱۴ به چلسي پيوست، در حال حاضر روزهاي دشواري را در اين تيم سپري مي کند، او پس از يک فصل درخشان، حالا به نظر مي رسد که با مورينيو به بن بست خورده باشد.

مرد تاثيرگذار خط مياني تيم ملي اسپانيا، زماني که با سوالي مربوط به احتمال پيوستنش به رئال مواجه شد، چنين پاسخ داد: نمي دانم، شايد روزي اين اتفاق بيافتد ولي بايد توجه داشت که سبک بازي من بسيار شبيه به بازيکناني چون مودريچ، خامس و کروس است. به همين دليل نمي توانم به صراحت پاسخي به اين سوال بدهم و شايد طرح اين سوال از من درست نباشد.

پاسخی بگذارید