تاریخ: ۵:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
نام نویسنده: sobhan

جشن تولد پسری که سال قبل بدترین پرسپولیس بود اما حالا یکی از ستاره هاست! ورزش > لیگ برتر – یکسال قبل و همین روزهای لیگ ، بسیاری علی علیپور را یکی از بدترین خریدهای پرسپولیس می دانستند.    به گزارش مازند اسپرت ، همبازی های علی علیپور بعد از تمرین عصر چهارشنبه تیم شان برای او […]

جشن تولد پسری که سال قبل بدترین پرسپولیس بود اما حالا یکی از ستاره هاست!

ورزش > لیگ برتر – یکسال قبل و همین روزهای لیگ ، بسیاری علی علیپور را یکی از بدترین خریدهای پرسپولیس می دانستند.
 

 به گزارش مازند اسپرت ، همبازی های علی علیپور بعد از تمرین عصر چهارشنبه تیم شان برای او جشن تولدی بی سر و صدا گرفتند. علیپور که این روزها یکی از ستاره های بی چون و چرای تیم برانکو است. بازیکنی که اسلحه پنهان و تعویض طلایی تیم مربی کروات است. بازیکنی که خیلی بدن قدرتمندی ندارد اما توان هجومی و سرعت انفجاری اش بی نظیر است. او در بیشتر بازی ها از نیمه دوم به بازی می آید و هر بار هم که به بازی می آید موثر است. علیپور البته فصل قبل و از زمانی که توسط دایی شناخته شده بود ، نشان می داد که بازیکن با استعدادی است .

 

اما نه دایی و نه درخشان نتوانستند روی حجم عضلانی و توان بدنی او به خوبی کار کنند تا بتواند تکنیک و سرعتش را همراه با افزایش توان فیزیکی ، در تیم موثرتر کند. بازی دادن به بازیکنی چون او برای برانکو ریسکی بزرگ بود اما مربی کروات با شناخت صحیح توانست از این بازیکن جوان ، یک ستاره جدید برای فوتبال ایران و پرسپولیس بسازد. بازیکنی که حتی اگر ده دقیقه بازی کند ،  بازی اش به چشم بیاید.

پاسخی بگذارید