تاریخ: ۱۱:۴۳ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان پیش از شروع مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا به مصاف تیم شنزن چین خواهد رفت.   به گزارش “مازنداسپرت“، مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا از هفته آینده و به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود که تیم تاسیسات دریایی هم به عنوان نماینده ایران در آن حضور دارد. از همین رو تیم […]

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان پیش از شروع مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا به مصاف تیم شنزن چین خواهد رفت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا از هفته آینده و به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود که تیم تاسیسات دریایی هم به عنوان نماینده ایران در آن حضور دارد. از همین رو تیم شنزن چین درخواست داده است تا قبل از شروع این مسابقات و برای آمادگی بیشتر با تیم گیتی پسند اصفهان یک بازی تدارکاتی برگزار کند؛ مسابقه‌ای که به گفته سرمربی گیتی پسند سود مالی هم برای این تیم اصفهانی دارد.

محمود خوراکچی گفت: ابتدا قرار بود با بانک بیروت لبنان بازی کنیم که به خاطر دیر رسیدن این تیم به اصفهان، بازی با این تیم لغو شد. در عوض روز پنجم مردادماه در دیداری تدارکاتی به مصاف شنزن خواهیم رفت. شنزن حتی حاضر شده است مبلغی را برای برگزاری این بازی به باشگاه ما بپردازد.

به گزارش مهر، این درحالی است که احمد اسماعیل‌پور یکی از بازیکنان گیتی پسند به صورت قرضی و برای مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در تیم شنزن بازی می‌کند. سپهر محمدی دروازه بان گیتی پسند هم به صورت قرضی به تیم الریان خواهد رفت و مهدی جاوید هم در جام باشگاه‌ها به تیم بانک بیروت می‌رود.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید