تاریخ: ۸:۴۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
نام نویسنده: sobhan

مدیر تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد در جلسه منیجرمیتینگ بازی برابر گوام به نشانه اعتراض جلسه را ترک خواهد کرد. به گزارش مازند اسپرت: افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز در برابر خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد. وی در رابطه با ایران در برابر بازی ترکمنستان و گوام گفت:  بازی فردا در برابر […]

مدیر تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد در جلسه منیجرمیتینگ بازی برابر گوام به نشانه اعتراض جلسه را ترک خواهد کرد.

به گزارش مازند اسپرت: افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز در برابر خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد. وی در رابطه با ایران در برابر بازی ترکمنستان و گوام گفت:  بازی فردا در برابر ترکمنستان رایگان اعلام شده و با توجه به اینکه روز پنجشنبه است، توقع داریم مردم بیایند و از این بازی دیدن کنند. بازی برابر گوام هم یک بازی فوتبالیست نیست و دیگر همه می دانند که این بازی سیاسی است. در جلسه منیجرمیتینگ قبل از این بازی نیز از همین الان اعلام می کنم که آن جلسه را ترک خواهم کرد. به نشانه اعتراض و به دلیل اینکه این همه شعار سر می دهند اما در عمل خلاف آن را می بینیم.

وی در رابطه با ویزای کاپیتان تیم ملی برای آن بازی گفت: امروز با آقای اسلامیان صحبت کردم که از طریق وزارت امور خارجه و شخص آقای ظریف برای ویزای آندو اقدام کنند. به هر حال آقای ظریف یک شخصیت فوتبالی است و مطمئنا هر کمکی از دستش بر بیاید انجام می دهد. هر چند که این را بگویم اگر ویزای آندو اکنون صادر شود وی با ۳۰ و خرده ای ساعت پرواز قبل از بازی به گوام می رسد. اما از این نظر که کاپیتان تیم ملی است و حضورش به تیم ملی روحیه می دهد برای ما مهم است.

مدیر تیم ملی در پاسخ به این سوال که در حین حضور گوامی ها در تهران آنها هم جهت اخذ ویزا دچار مشکل شدند هم گفت: آنها خودشان مشکل ایجاد کردند ما نهایت همکاری را داشتیم اما گوامی ها می خواستند برای جمع کردن بازیکنانشان از طریق ۳ کشور اقدام کنند. مشکلاتی که آنها داشتند ابدا تقصیر ما نبود.

پیروانی در رابطه با انتقاداتی که این روزها از تیم ملی و شخص کی روش صورت می گیرد گفت: به هر حال می دانیم تمام آنهایی که انتقاد می کنند هم می خواهند تیم ملی به جام جهانی برود. ای کاش در این مقطع همه حمایت کنند. ما اگر بحث منطقی و فنی باشد همیشه حاضر به صحبت هستیم و همین جا به عنوان مدیرتیم ملی می گویم هر کسی بحث فنی دارد، بیاید جلو و صحبت کند.
 
او درباره پرواز چارتر تیم ملی و زمان پرواز به گوام گفت: پرواز چارتر ما کاملا منتفی است و به دلیل اینکه با درخواست ما بازی از ساعت ۵ به ۳ افتاده است، بعد از بازی فردا فورا حرکت می کنیم تا بتوانیم با اولین پرواز راهی گوام شویم.

پیروانی در پاسخ به سوال آخر این موضوع که این بازی با تیم ملی گوام است یا آمریکا گفت: این سوال شما کمی سیاسی است و من ترجیح می دهم که دوستانی که در زمینه سیاسی دست اندرکار باشند پاسخگو باشند. من فقط می توانم بگویم امیدوارم بهترین اتفاقات برای تیمم بیافتد و به عنوان تیم اول آسیا با هر تیمی که بازی داریم بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم و فرهنگ ایرانی را به نمایش بگذاریم.

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید