تاریخ: ۸:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
نام نویسنده: sobhan

سه دیدار معوقه هفته اول و دوم لیگ برتر مردان (جام خلیج فارس) فردا (پنجشنبه) در خانه تکواندو برگزار می‌شود. به گزارش مازند اسپرت ؛ چهاردهمین دوره لیگ برتر تکواندو جوانان -بزرگسالان (جام خلیج فارس)، یادوراه پانصد شهید تکواندو کشور با برگزاری ۵ دیدار هفته اول و دوم، روز پنجشنبه (هفتم آبانماه) در خانه تکواندو […]

سه دیدار معوقه هفته اول و دوم لیگ برتر مردان (جام خلیج فارس) فردا (پنجشنبه) در خانه تکواندو برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: دیدار‌های معوقه هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو فردا برگزار می‌شود

به گزارش مازند اسپرت ؛ چهاردهمین دوره لیگ برتر تکواندو جوانان -بزرگسالان (جام خلیج فارس)، یادوراه پانصد شهید تکواندو کشور با برگزاری ۵ دیدار هفته اول و دوم، روز پنجشنبه (هفتم آبانماه) در خانه تکواندو آغاز شد، اما ۳ مبارزه به دلیل حضور بازیکنان ملی پوش تیم‌های دانشگاه آزاد و پاس قوامین، لغو شد.

از همین روی، رقابت‌های معوقه هفته اول و دوم این دوره از مسابقات، فردا (پنجشنبه) پیگیری می‌شود که اولین بازی معوقه هفته نخست بین تیم های گیتی پسند اصفهان و دانشگاه آزاد است و در دومین دیدار، دو تیم سونیا و پاس قوامین به مصاف هم خواهند رفت. تنها دیدار معوقه هفته دوم نیز بین دو تیم پاس قوامین و باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو قم برگزار می‌شود.

هم اکنون در جدول رده بندی این رقابت‌ها، شهرداری ورامین با دو پیروزی و کسب ۶ امتیاز در صدرجدول قرار دارد، شهرداری ساری با یک برد، یک تساوی و ۴ امتیاز در رده دوم، تیم صنایع استیل البرز با یک برد و یک باخت و ۳ امتیاز در رده سوم و تیم گیتی پسند اصفهان با یک تساوی از یک بازی و کسب یک امتیاز در جایگاه چهارم است.

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، صنایع استیل‌البرز، پاس قوامین، باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو قم، سونیا، هیات تکواندو استان قزوین، گیتی پسند اصفهان و شهرداری ساری، تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌ها هستند.

پاسخی بگذارید