1. نگاهی به خریدهای نساجی مازندران برای فصل جدید/ استارت برای پایان کابوس ۲۱ ساله!
تاریخ: ۹:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
نام نویسنده: sobhan

مدیران باشگاه نساجی مازندران در روزهای اخیر و قبل از حضور سرمربی پرتغالی خود، ۶ بازیکن جدید جذب کردند تا برای فصل آینده با ترکیبی جدید گام به میدان بگذارند.   به گزارش مازند اسپرت ؛ نساجی مازندران حدود یک هفته است که زیر نظر پائولو آلوس، سرمربی پرتغالی خود، تمرین می کند تا برای […]

nassajilogoمدیران باشگاه نساجی مازندران در روزهای اخیر و قبل از حضور سرمربی پرتغالی خود، ۶ بازیکن جدید جذب کردند تا برای فصل آینده با ترکیبی جدید گام به میدان بگذارند.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ نساجی مازندران حدود یک هفته است که زیر نظر پائولو آلوس، سرمربی پرتغالی خود، تمرین می کند تا برای رقابت های لیگ آزادگان در فصل ۹۵-۹۴ آماده شود.

 

این در حالی است که مدیران این باشگاه تا قبل از حضور این سرمربی پرتغالی ۶ بازیکن جدید به این تیم پیوستند و قرارداد قرضی امیرحسین طاحونی از استقلال هم قطعی شد تا این بازیکن فصل آینده هم در قائمشهر بازی کند.

 

به نظر می رسد مدیران نساجی مصمم هستند امسال تیمی ببندد که مورد رضایت خودشان باشد و با این تیم به کابوس ۲۱ ساله این تیم ریشه دار پایان دهند.

 

در این مطلب قصد داریم نگاهی داشته باشیم به خریدهای باشگاه نساجی مازندران در روزهای اخیر:

 

LLL

بهرام دباغ

مدافع راست ۲۴ ساله نفت تهران یکی از بازیکنان لیگ برتری است که تا اینجای کار به تیم نساجی مازندران پیوسته است.

او سابقه بازی در چند رده تیم های ملی را دارد اما در سطح باشگاهی چندان موفق نبوده است.

این مدافع آذرشهری فوتبال حرفه ای را از تیم تراکتورسازی تبریز آغاز کرد و سه فصل در این تیم حضور داشت. البته در این سه فصل به او میدان زیادی نرسید و تنها ۲ بار برای تراکتورسازان به میدان رفت.

پیکان تهران دیگر تیم بهرام دباغ بود که یک فصل در این تیم حضور داشت اما در اینجا هم فرصت بازی به دست نیاورد و کاملا یک بازیکن سکونشین یا حداکثر نیمکت نشین بود.

دباغ برای آینده ای بهتر از پیکان تهران به نفت تهران نقل مکان کرد و روزهای بهترش در این تیم تنها بازی مقابل استقلال تهران و پدیده خراسان جمعا به مدت ۲ دقیقه بود!!! یعنی در هر یک از این بازی ها تنها یک دقیقه به میدان رفت و در مابقی بازی ها همچون پیکان سکونشین و حداکثر نیمکت نشین بود.

این مدافع یک متر و ۷۰ سانتی متری حالا با صلاحدید مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران به این تیم پرطرفدار شمالی آمده تا شاید پس از ۵ سال نیمکت نشینی و سکونشینی فرصت بازی یافته و عصای دست این تیم مازندرانی شود.

T

نیما دلاوری

مدافع ۲۵ ساله اهل هشتپر نیم فصل اول سال گذشته را در ملوان بندرانزلی سپری کرد و اتفاقا در این تیم در ۹ بازی نیم فصل اول به میدان رفت و جمعا ۶۲۲ دقیقه بازی کرد و ۳ کارت زرد گرفت اما به دلایلی که چندان مشخص نیست در نیم فصل دوم از جمع ملوانان کنار گذاشته شد و به تیم دسته اولی شهرداری بندرعباس رفت.

او در نیم فصل دوم لیگ آزادگان در این تیم هم ۸ بازی انجام داد که مجموع دقایق حضور وی در میدان ۶۷۲ دقیقه بود و ۲ کارت زرد هم گرفت.

البته او نتوانست مانع سقوط این تیم به دسته دوم لیگ آزادگان شود و همراه با شهرداری بندرعباس در رتبه یازدهم گروه ب قرار گرفت و دسته دومی شد اما با صلاحدید مدیریت باشگاه نساجی به این تیم آمد تا جانشین ابوالفضل قربانی و احتمالا عیسی پرتو شود.

 CCCC

امین شجاعیان

امین شجاعیان بازیکن ۲۸ ساله سابق فجرسپاسی شیراز سابقه ۵ سال حضور در این تیم را دارد.

او در فصل اول حضورش در این تیم شیرازی که در لیگ برتر بود تنها در یک بازی به میدان رفت و البته با این تیم به دسته اول سقوط کرد.

در لیگ یک اوضاع شجاعیان بهتر شد و ۲۵ بازی برای کاکوها انجام داد و ۴ گل هم به ثمر رساند و البته دوباره با این تیم لیگ برتری شد.

در سومین فصل حضورش در فجرسپاسی که اتفاقا بازهم در لیگ برتر بود او ۹ بازی انجام داد و گلی نزد و در آخرین فصل حضور فجرسپاسی در لیگ برتر که چهارمین سال حضور این هافبک- مهاجم بود او در هیچ یک از بازی های این تیم به میدان نرفت و با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد.

با سقوط دوباره کاکوها به لیگ یک اوضاع برای شجاعیان بهبود یافت و او در فصل قبل ۱۸ بازی به میدان رفت که مجموع دقایق بازی او به عدد ۱۴۵۷ دقیقه رسید که در این بازی ها ۴ گل به ثمر رساند.

BBBB

میلاد احمدی مجد

مدافع ۲۹ ساله بابلسری فصل گذشته تیم شهرداری اردبیل، فوتبال حرفه ای را از تیم الوند همدان آغاز کرد. سپس به آلومینیوم هرمزگان رفت و پس از انجام ۶ بازی در این تیم در طول یک فصل باردیگر به الوند همدان بازگشت.

اتکا گلستان تیم بعدی میلاد احمدی مجد بود که فصل قبل در آن تیم حضور داشت و در ۹ بازی این تیم ۸۱۰ دقیقه به میدان رفت و در پایان نیم فصل اول با این تیم در رده آخر گروه ب قرار گرفت.

پس از کناره گیری اتکا از رقابت های لیگ آزادگان، احمدی مجد به تیم شهرداری اردبیل پیوست و در این تیم ۱۰ بازی انجام داد که این تعداد بازی در ۸۱۳ دقیقه رقم خورد. او در پایان فصل با شهرداری اردبیل در رتبه ششم لیگ آزادگان در گروه الف ایستاد.

FF

ابراهیم کوه افکن

مهاجم سابق تیم شهرداری اردبیل سابقه بازی در تیم های استقلال خوزستان و نیروی زمینی تهران را هم دارد اما در هیچ یک از این دو تیم موفق به گلزنی نشده است.

او فصل گذشته در ۱۸ بازی تیم شهرداری اردبیل ۹۸۸ دقیقه به میدان رفته و موفق شده ۴ گل به ثمر برساند. او دو گل در نیم فصل اول و دو گل در نی فصل دوم وارد دروازه حریفان شهرداری اردبیل کرد و با این تیم در رتبه ششم لیگ آزادگان در گروه الف قرار گرفت.

CC

هادی رکابی

مدافع ۳۱ ساله بابلسری در سال های اخیر تیم های زیادی را عوض کرده است. نفت تهران، گهر دورود، سنگ آهن بافق، نفت و گاز گچساران و سایپا البرز تیم های سال های اخیر این مدافع چپ بود.

او فصل گذشته در تیم سایپا فقط در ۲ بازی به میدان رفت و جمعا ۱۴۴ دقیقه بازی کرد. البته او در نیم فصل اول در تیم نفت و گاز گچساران بود و در این تیم ۸ بازی و جمعا ۵۸۳ دقیقه به میدان رفت.

پاسخی بگذارید

مازنداسپورت بنر آبی
فروشگاه ورزشی علیرضا
استخر قصر آبی مراد محمدی ساری - جویبار
خزرنما
ماهک
دستهای مهربان
مکان تبلیغ شما
مازنداسپورت بنر سبز
مازنداسپرت تبلیغات
تبلیغ2
مکان تبلیغ
تنکابن 24
تبلیغ شما
قالب خبری