تاریخ: ۸:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
نام نویسنده: sobhan

شرط عجیب اسکوچیچ برای فولادی ها ورزش > لیگ برتر – سرمربی فولاد برای فسخ قرارداد با این تیم در خواست عجیبی دارد. به گزارش مازند اسپرت ؛ روز گذشته دراگان اسکوچیچ و مسئولین باشگاه فولاد در نشستی که با یکدیگر داشتند به این نتیجه رسیدند که توافقی قطع همکاری کنند. اسکوچیچ که قرار بود صبح امروز […]

شرط عجیب اسکوچیچ برای فولادی ها

ورزش > لیگ برتر – سرمربی فولاد برای فسخ قرارداد با این تیم در خواست عجیبی دارد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ روز گذشته دراگان اسکوچیچ و مسئولین باشگاه فولاد در نشستی که با یکدیگر داشتند به این نتیجه رسیدند که توافقی قطع همکاری کنند. اسکوچیچ که قرار بود صبح امروز در هیات فوتبال اهواز حاضر شود و قراردادش را فسخ کند به یکباره شرط عجیبی برای فولادی ها گذاشت.

اسکوچیچ از سپاهان پیشنهاد دارد و به درخواست خود می خواهد از فولاد جدا شود و به سپاهان بپیوندد.اما او از مسئولان فولاد خواست تا اگر با سپاهان به توافق نرسید بتواند دوباره به فولاد بازگردد. این شرط اسکوچیچ باعث عصبانیت مسئولین فولاد شدو مسئولین فولاد که راضی به جدایی اسکوچیچ هستند، درخواست او را رد کرده اند و گقتند که با این شرایط به این مربی مرخصی نمی‌دهند و اسکوچیچ عصر امروز حق سفر به اصفهان را ندارد و باید سر تمرینات تیم حاضر شود. این درحالی است که اسکوچیچ برای ساعت ۱۷ امروز به مقصد اصفهان بلیت دارد. 

حال باید دید اسکوچیچ قید شرطش را می زند و به اصفهان می رود یا در اهواز م ماند و به کارش ادامه می دهد؟این در حالیست که دو طرف علاقه ای به ادامه همکاری ندارند.

پاسخی بگذارید