تاریخ: ۷:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
نام نویسنده: sobhan

پرونده ۱۹۳ میلیاردی، یک تیم لیگ برتری را به چالش کشید ورزش > لیگ برتر – یکی از باشگاه های لیگ برتری با چالشی مواجه شده که پیش از این تیم هایی مثل پدیده آن را تجربه کرده اند.   به گزارش مازند اسپرت ؛مالک یکی از باشگاه های لیگ برتری فوتبال به خاطر پرونده ۱۹۳ میلیارد […]

پرونده ۱۹۳ میلیاردی، یک تیم لیگ برتری را به چالش کشید

ورزش > لیگ برتر – یکی از باشگاه های لیگ برتری با چالشی مواجه شده که پیش از این تیم هایی مثل پدیده آن را تجربه کرده اند.
 

به گزارش مازند اسپرت ؛مالک یکی از باشگاه های لیگ برتری فوتبال به خاطر پرونده ۱۹۳ میلیارد تومانی از ایران خارج شده و هنوز هم به ایران برنگشته است. حالا تیم او شرایطی مشابه فصل گذشته پدیده را دارد. پارسال همین موقع ها بود که شرکت پدیده به مشکل خورد و تیم فوتبال پدیده فصل وحشتناکی را از نظر مالی پشت سر گذراند. البته این تیم با سختی فراوان توانست در لیگ برتر بماند اما حالا باید دید تیم جدیدی که با این مشکل مواجه شده به چه سرنوشتی دچار خواهد شد.

پیش از این تیم های دیگری هم شرایط مشابهی را تجربه کرده اند. علاوه بر پدیده، در همین یکی دو سال گذشته تیم داماش هم شرایط مشابهی را تجربه کرد که مدیران باشگاه به سختی توانستند تیم را تا پایان فصل اداره کنند. پیش از این هم استقلال خوزستان و ملوان مشکلات تقریبا مشابهی داشتند و مدتی بلاتکلیفی را تجربه کردند. حالا باید دید تیم جدیدی که دچار چنین شرایطی شده تا پایان فصل چه وضعیتی را تجربه خواهد کرد و آیا می تواند در لیگ برتر بماند یا نه.

پاسخی بگذارید