تاریخ: ۹:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
نام نویسنده: sobhan

با اینکه حدود سه فصل از جدایی رودریگو توزی از استقلال می گذرد اما مدیران این باشگاه هنوز طلب این برزیلی را پرداخت نکرده اند تا خطر کسر امتیاز این تیم را تهدید کند. به گزارش مازند اسپرت:رودریگو توزی را که یادتان هست؟ همان هافبک برزیلی و مورد علاقه امیر قلعه نویی که بعد از […]

با اینکه حدود سه فصل از جدایی رودریگو توزی از استقلال می گذرد اما مدیران این باشگاه هنوز طلب این برزیلی را پرداخت نکرده اند تا خطر کسر امتیاز این تیم را تهدید کند.

به گزارش مازند اسپرت:رودریگو توزی را که یادتان هست؟ همان هافبک برزیلی و مورد علاقه امیر قلعه نویی که بعد از یک فصل درخشش در ترکیب تراکتورسازی به استقلال آمد تا بازیساز این تیم باشد. توزی اما از استقلال جدا شد و دیگر هم به لیگ ایران برنگشت. حالا حدود سه فصل از جدایی توزی گذشته اما باشگاه استقلال هنوز به تعهدات خود نسبت به این بازیکن عمل نکرده است. توزی از استقلال مبلغ ۳۷۰ هزار دلار طلب دارد. او که از استقلال به فیفا شکایت کرده بود، فروردین ماه حکمی از فیفا دریافت کرده بود با این مضمون که استقلال باید مشکلش را حل کند. قرار شد استقلال و توزی به شکل مسالمت آمیز مشکل شان را حل کنند. بر همین اساس استقلال باید در ۴ قسط طلب توزی را پرداخت می کرد. استقلال برای فرار از خطر کسر امتیاز، قسط اول را که ۵۰ هزار دلار بود به حساب توزی واریز کرد اما قسط های بعدی هنوز پرداخت نشده و همین باعث شده تا هافبک برزیلی دوباره به فیفا شکایت و نامه کسر امتیاز را دریافت کند. با این حساب و طی روزهای آینده باید منتظر حکم فیفا در این مورد باشیم. حکمی که شاید باعث شود تا استقلال، لیگ را با امتیاز منفی آغاز کند!

منبع:ورزش سه

 

پاسخی بگذارید