تاریخ: ۸:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیئت بدمینتون مازندران گفت: مازندران میزبان مسابقات توسعه همگانی بدمینتون کشور شد و این مسابقات در شهر بابل برگزار می‌شود. به گزارش مازند اسپرت ؛ مهدی امیرفخریان اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است مسابقات بدمینتون توسعه همگانی کشور در منطقه ۷ با حضور تیم‌هایی از استان‌های مختلف کشور در مازندران برگزار […]

baddرئیس هیئت بدمینتون مازندران گفت: مازندران میزبان مسابقات توسعه همگانی بدمینتون کشور شد و این مسابقات در شهر بابل برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت ؛ مهدی امیرفخریان اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است مسابقات بدمینتون توسعه همگانی کشور در منطقه ۷ با حضور تیم‌هایی از استان‌های مختلف کشور در مازندران برگزار شود.

وی افزود: شهر بابل میزبانی از این مسابقات را بر عهده دارد و این مسابقات قرار است طی ۲ روز از اول مردادماه در پارک نوشیروانی بابل برگزار شود و برگزاری این مسابقات به میزبانی بابل، بخشی از طرح توسعه بدمینتون بابل به شمار می‌رود.

رئیس هیئت بدمینتون مازندران گفت: در این مسابقات ۶ تیم حضور دارند و تیم‌هایی از هرمزگان، جزیره کیش، گیلان، گلستان، سمنان و مازندران در این مسابقات حضور پیدا می‌کنند.

امیر فخریان بیان کرد: استان مازندران در بدمینتون حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و نگاه فدراسیون بدمینتون به استان مازندران نگاهی ویژه است، چنان که تیم بدمینتون کلوای مازندران در لیگ برتر بانوان حضور دارد و تیم شهرداری بابل نیز در لیگ دسته اول مردان شرکت می‌کند.

وی عنوان کرد: با توجه به حضور تیم شهرداری بابل در لیگ دسته اول، باید تلاش‌های لازم برای جذب اسپانسر برای این تیم صورت بگیرد و امیدواریم مسئولان شهر بابل و استان مازندران در این راستا همکاری لازم را انجام دهند.

رئیس هیئت بدمینتون مازندران تصریح کرد: مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران نونهال مازندران انتخابی رقابت‌های قهرمانی کشور در ساری برگزار شد و مبینا قاسمیان و هستی مالکی از قائم‌شهر مقام‌های اول و دوم را کسب کردند./تسنیم

پاسخی بگذارید