تاریخ: ۸:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
نام نویسنده: sobhan

بازیکن کلیدی تیم ملی فوتبال برزیل گفت: آرژانتین فقط مسی نیست و باید مراقب این تیم بزرگ باشیم. به گزارش مازند اسپرت ، داوید لوئیس بازیکن تاثیرگذار تیم ملی فوتبال برزیل در اردوی این تیم به سر می‌برد و معتقد است که برزیل برای کسب یک پیروزی بزرگ و تاریخی وارد میدان خواهد شد و […]

بازیکن کلیدی تیم ملی فوتبال برزیل گفت: آرژانتین فقط مسی نیست و باید مراقب این تیم بزرگ باشیم.

به گزارش مازند اسپرت ، داوید لوئیس بازیکن تاثیرگذار تیم ملی فوتبال برزیل در اردوی این تیم به سر می‌برد و معتقد است که برزیل برای کسب یک پیروزی بزرگ و تاریخی وارد میدان خواهد شد و برابر آرژانتین صف آرایی خواهد کرد.

لوئیس در این خصوص گفت: نباید مغرور باشیم یا تصور کنیم که آرژانتین منهای مسی یعنی یک تیم ساده، در این تیم بازیکنان بزرگ و قابل احترامی حضور دارند و باید مراقب همه چیز باشیم. برزیل یک نام بزرگ در فوتبال است و باید حق خودش را از دنیای فوتبال بگیرد. برای حضوری مقتدرانه در جام جهانی ۲۰۱۸ خود را آماده می‌کنیم و پیروزی برابر آرژانتین می‌تواند یک نقطه عطف در تاریخ احیای تیم ملی برزیل باشد.

لوئیس درباره حضور کاکا در تیم ملی کشورش گفت: همه ما خوشحالیم و از دیدن کاکا در کنار خود انرژی می‌گیریم. کاکا تمام ناشدنی است و شک ندارم که شاهد درخشش این ابرستاره در تیم ملی برزیل خواهید بود.

دو تیم ملی فوتبال برزیل و آرژانتین در جریان رقابتهیا انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ۱۳ نوامبر به ساعت ۰۳:۳۰ بامداد جمعه برابر یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

پاسخی بگذارید