تاریخ: ۸:۳۹ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
نام نویسنده: sobhan

نماینده وزن ۹۱+ کیلوگرم تیم ملی بوکس گفت: برای حضور در مسابقات لیگ جهانی هیچ مشکلی نداشتم و حتی فدراسیون پزشکی دفترچه‌ سلامتی‌ام را تایید کرده است.   به گزارش مازند اسپرت ، جاسم دلاوری بوکسور وزن ۹۱+ کیلوگرم تیم ملی ایران قرار بود دوم مردادماه در چارچوب مسابقات جهانی APB به مصاف نماینده صربستان […]

delavariنماینده وزن ۹۱+ کیلوگرم تیم ملی بوکس گفت: برای حضور در مسابقات لیگ جهانی هیچ مشکلی نداشتم و حتی فدراسیون پزشکی دفترچه‌ سلامتی‌ام را تایید کرده است.

 

به گزارش مازند اسپرت ، جاسم دلاوری بوکسور وزن ۹۱+ کیلوگرم تیم ملی ایران قرار بود دوم مردادماه در چارچوب مسابقات جهانی APB به مصاف نماینده صربستان برود، اما زمان برگزاری این رقابت‌ها به دلیل درخواست مسئولان برگزاری مسابقات به تعویق افتاد. این رقابت‌ها قرار بود در قاره آفریقا و در کشور مراکش برگزار شود.

جاسم دلاوری در مورد عدم اعزام به مسابقات لیگ جهانی بوکس APB اظهار داشت: به عنوان یک ورزشکار، کارهایی که مربوط به من بود را انجام دادم و آماده اعزام به این رقابت‌ها بودم. حتی فدراسیون پزشکی نیز نامه سلامتی‌ من را تایید کرده بود و حالا نمی‌دانم که کم کاری از کجا بوده است.

وی در ادامه عنوان کرد: برای انجام کارهایم راهی فدراسیون شدم که دبیر فدراسیون اعلام کرد که میزبان مسابقات اعلام کرده که برگزاری مسابقات به زمان دیگری موکول شده است.حالا باید از طریق سایت فدراسیون جهانی پیگیری کنم تا ببینم زمان بعدی برگزاری مسابقات چه زمانی است.

سنگین وزن تیم ملی بوکس در ادامه عنوان کرد: برای حضور در مسابقات لیگ جهانی مراکش طی این مدت تمرینات خوبی را پیگیری کرده بودم و حتی در این چند روز تعطیلات در اردوها بودم.

پاسخی بگذارید