تاریخ: ۷:۴۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
نام نویسنده: sobhan

دفاع یدالله جهانبازی از خودش در برنامه نود/ چطور بین صدای ۱۰ هزار نفر، صدای توپ را تشخیص بدهم؟ ورزش > لیگ برتر – یدالله جهانبازی در برنامه نود از قضاوت خود در بازی پرسپولیس – ذوب‌آهن دفاع کرد. به گزارش مازند اسپرت ، جهانبازی كه در این مسابقه جام حذفی به اشتباه دروازه بان پرسپولیس را […]

دفاع یدالله جهانبازی از خودش در برنامه نود/ چطور بین صدای ۱۰ هزار نفر، صدای توپ را تشخیص بدهم؟

ورزش > لیگ برتر – یدالله جهانبازی در برنامه نود از قضاوت خود در بازی پرسپولیس – ذوب‌آهن دفاع کرد.

به گزارش مازند اسپرت ، جهانبازی كه در این مسابقه جام حذفی به اشتباه دروازه بان پرسپولیس را اخراج كرد و اكثر كارشناسان هم گفتند تصمیم او در اخراج ایمان صادقی اشتباه بوده، مهمان تلفنی برنامه نود بود. او در پاسخ به این سوال كه چرا این سوت اشتباه را زده؟ گفت: «من به كمك داور اعتماد دارم. باید چه كار می كردم؟»
او در پاسخ به این سوال كه چرا به كمك داور نگاه نكرده؟ گفت: «برای كارت قرمز دادن به صادقی، همان نگاه زیرچشمی كه به كمك داور كردم كافی بود.» فردوسی پور به جهانبازی گفت كه صدای برخورد توپ با بدن بازیكن پرسپولیس نشان می داد توپ به دستش نخورده اما این داور در جواب گفت: «در میان سر و صدای ۱۰ هزار تماشاگر چطور باید صدای توپ را تشخیص می دادم؟»
فردوسی پور به اضافه وزن جهانبازی هم ایراد گرفت كه او گفت: «این طور كه شما می گویید من از اول داوری ام اضافه وزن داشته ام.»

پاسخی بگذارید