تاریخ: ۶:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
نام نویسنده: sobhan

قایقرانان مازندرانی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در شهر پالمبانگ اندونزی موفق شدند با درخشش خود صاحب دو نشان طلا و یک برنز شدند.   به گزارش مازنداسپرت :دراین مسابقات که از ۱۳ تا ۱۶ آبان در شهر پالمبانگ اندونزی برگزار شد ، محمدنبی رضایی در کانوی یک نفره ۱۰۰۰ متر مردان جوانان با نمایندگان […]

25قایقرانان مازندرانی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در شهر پالمبانگ اندونزی موفق شدند با درخشش خود صاحب دو نشان طلا و یک برنز شدند.

 

به گزارش مازنداسپرت :دراین مسابقات که از ۱۳ تا ۱۶ آبان در شهر پالمبانگ اندونزی برگزار شد ، محمدنبی رضایی در کانوی یک نفره ۱۰۰۰ متر مردان جوانان با نمایندگان کشورهای تایلند، تاجیکستان، قزاقستان، ازبکستان، ژاپن، هند، اندونزی و چین تایپه رو به رو شد و با زمان ۴:۲۰٫۸۷۳ دقیقه مدال طلا را برگردن آویخت.

در این ماده پارو زنان کشورهای قزاقستان و ژاپن در مکان های دوم و سوم ایستادند. وی در کانوی تک نفره مردان جوانان با حریفانی از قزاقستان، تاجیکستان، قرقیزستان، تایلند، ژاپن، فیلیپین، ازبکستان و هند مسابقه داد و با زمان ۴۵٫۷۷۵ ثانیه ششم شد. قایقرانان تاجیکستان، قزاقستان و ژاپن در این ماده روی سکو قرار گرفتند.

امین بوداغی به همراه علی آقامیرزایی، بابک دربان و فرزین اسدی، در کایاک چهارنفره ۱۰۰۰ متر مردان بزرگسالان با حریفانی از چین تایپه، سنگاپور، اندونزی، ازبکستان، قزاقستان، هند و قرقیزستان به رقابت پرداختند و در پایان با زمان ۳:۰۶٫۴۸۹ دقیقه مدال طلا را از آن خود کردند. قایقرانان قزاقستان و ازبکستان نیز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

امین بوداغی و علی آقامیرزایی که در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان بزرگسالان رقبایی از سنگاپور، چین، ژاپن، ازبکستان، قزاقستان، چین تایپه، کره و اندونزی را در پیش رو داشتند؛ در این مسابقه با زمان ۳:۲۶٫۶۴۳ دقیقه پس از قایقرانان قزاقستان و ازبکستان مدال برنز را برگردن آویختند.

گفتنی است؛ ایمان پورعزیز هم از بابلسر به عنوان مربی رشته کانو تیم ملی در مسابقات قهرمانی آب های آرام آسیا حضور داشت.

پاسخی بگذارید