تاریخ: ۵:۵۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی رده‌های پایه بدمینتون گفت: اردوی آماده‌سازی ملی‌پوشان بدمینتون در رده‌های امید، نوجوانان و جوانان طی روزهای آینده به میزبانی مازندران برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار مازنداسپرت :مرتضی ولی‌دروی با اشاره به اینکه اردوی آماده‌سازی ملی‌پوشان بدمینتون در رده‌های امید، نوجوانان و جوانان طی روزهای آینده به میزبانی مازندران برگزار می‌شود، اظهار کرد: […]

سرمربی تیم ملی رده‌های پایه بدمینتون گفت: اردوی آماده‌سازی ملی‌پوشان بدمینتون در رده‌های امید، نوجوانان و جوانان طی روزهای آینده به میزبانی مازندران برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: مازندران از اردوی تیم ملی بدمینتون میزبانی می‌کند

به گزارش خبرنگار مازنداسپرت :مرتضی ولی‌دروی با اشاره به اینکه اردوی آماده‌سازی ملی‌پوشان بدمینتون در رده‌های امید، نوجوانان و جوانان طی روزهای آینده به میزبانی مازندران برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این اردوی آماده‌سازی ۱۱ نفر از بهترین بازیکنان دعوت شدند تا آنها را از لحاظ بدنی و توپی ارزیابی کنیم.

سرمربی تیم ملی بدمینتون رده‌های پایه، امید، نوجوانان، جوانان با اشاره به اینکه مازندران از استان‌های مستعد در امر ورزش است که در رشته بدمینتون هم استعدادهای زیادی در آن مشغول به تلاش هستند، ادامه داد: تیم هیئت بدمینتون آمل نماینده مازندران در لیگ برتر باشگاه‌های کشور نیز درخشش خوبی در دور رفت این دوره از مسابقات داشت که توانست به صدر جدول تکیه بزند.

وی متذکر شد: سطح خوبی از کیفیت را در این مسابقات شاهد بودیم و تیم‎‌ها با تمام توان به میدان آمدند.

سرمربی تیم ملی بدمینتون رده‌های پایه، امید، نوجوانان، جوانان گفت: بدمینتون یکی از رشته‌های مهیج و زیباست که طی سال‌های گذشته شاهد استقبال پر شور خانواده‌ها به همراه فرزندان‌شان بودیم.

پاسخی بگذارید