تاریخ: ۹:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
نام نویسنده: sobhan

باشگاه نفت تهران مطالبات هادی نوروزی را که از فصل ۹۲،۹۳ مانده بود را به خانواده آن مرحوم و پدر هادی نوروزی به عنوان قیم خانواده پرداخت کرد.     به گزارش “مازنداسپرت“، مرحوم هادی نوروزی در فصل ۱۳۹۲ –۱۳۹۳ به عنوان بازیکن قرضی به نفت رفت و در ۱۲ بازی که برای این تیم […]

باشگاه نفت تهران مطالبات هادی نوروزی را که از فصل ۹۲،۹۳ مانده بود را به خانواده آن مرحوم و پدر هادی نوروزی به عنوان قیم خانواده پرداخت کرد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، مرحوم هادی نوروزی در فصل ۱۳۹۲ –۱۳۹۳ به عنوان بازیکن قرضی به نفت رفت و در ۱۲ بازی که برای این تیم به میدان رفت موفق شد سه گل هم به ثمر برساند. او از یک نیم فصل حضورش در باشگاه نفت هنوز از این باشگاه طلب داشت که در این زمینه باشگاه نفت با حکم قرار دادن سازمان لیگ این مبلغ را به پدر مرحوم نوروزی که قیم خانواده محسوب می شود پرداخت کرد.

هادی نوروزی دو روز قبل از درگذشتش به همراه وکیلش آقای رامشکر در باشگاه نفت حاضر شد و در خواست کرد تا این باشگاه مبلغ ۴۰ میلیون بدهی او را پرداخت کند که مدیران باشگاه هم چکی را در وجه نوروزی صادر کردند که در گذشت او این تسویه حساب را به تاخیر انداخت. پس از آن مدیران نفت بر حل مشکلات مالی متوفی در نظر گرفتند که بدون توجه به زمانی که برای انحصار وراثت انجام می شود بدهی این بازیکن را پرداخت کنند و علاوه بر مبلغ ۴۰ میلیون قرارداد این بازیکن، ۶۰ میلیون هم بخاطر تکریم و مشارکت در باشگاهها به این بازیکن پرداخت شد که در مجموه ۱۰۰ میلیون به خانواده مرحوم نوروزی رسید. مرحوم نوروزی ۷ ورثه داشت که همه آنها با حضور در سازمان لیگ تعهد دادند که این پول به پدر آن مرحوم که قیم خانواده است پرداخت شود.

منصور قنبرزاده مدیرعامل نفت در این مورد گفت: من با خانواده مرحوم نوروزی تسویه حساب کامل انجام دادیم. این وظیفه بوده که دینی که بر گردن داشتیم را ادا کنیم. چون ممکن است این مرحوم و خانواده اش راضی نباشند به همین دلیل هم من دوست نداشتم که این خبر رسانه ای شود. من در مورد پرداخت بدهی هادی نوروزی از مسوولان سازمان لیگ به خصوص شخص آقای تاج کمال تشکر را دارم.

او ادامه داد: فقط دوست دارم به کسانی که در این مدت تنها در با حضور در مراسم آن مرحوم خودشان را نشان دادند و در نهایت هیچ کمکی به خانواده مرحوم نوروزی نشد بگویم که این کارها فقط نمایش است و دردی را از کسی دوا نمی کند.

وی افزود: ما البته بخشی از مطالبات بازیکنان خودمان را هم پرداخت کردیم و سعی کردیم تا مطالبات بازیکنانی مثل کامیابی نیا را هم که فصل گذشته از تیم ما جدا شدند را در دو قسط به آنها پرداخت می کنیم که قسط اول هم وصول شده است. همانطور که می دانید باشگاه نفت جزو معدود باشگاههایی است که با بازیکنان فصل گذشته به طور کامل تسویه حساب کرده ایم.

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید