تاریخ: ۹:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
نام نویسنده: sobhan

عضو فدراسیون جهانی دوومیدانی یکی از بزرگترین جمع‌کنندگان سکه‌های المپیک در جهان به شمار می‌رود. به گزارش “مازنداسپرت“،جمع‌آوری خاطرات المپیکی یکی از فعالیت‌های اصلی برای روبرتو گستا دو ملو است. وی که یکی از فعال‌ترین جمع‌کنندگان محصولات مصنوعی بازی‌های المپیک در جهان است حدود ۷۰ هزار مورد ذخیره شده در سیستم تهویه‌ای مطبوع در خانه‌ای […]

عضو فدراسیون جهانی دوومیدانی یکی از بزرگترین جمع‌کنندگان سکه‌های المپیک در جهان به شمار می‌رود.

به گزارش “مازنداسپرت“،جمع‌آوری خاطرات المپیکی یکی از فعالیت‌های اصلی برای روبرتو گستا دو ملو است. وی که یکی از فعال‌ترین جمع‌کنندگان محصولات مصنوعی بازی‌های المپیک در جهان است حدود ۷۰ هزار مورد ذخیره شده در سیستم تهویه‌ای مطبوع در خانه‌ای در مانائوس نگهداری کرده است.

ملوی برزیلی که در فدراسیون جهانی دوومیدانی عضویت دارد، در این باره گفت: من همه سکه‌ها را از المپیک‌های مختلف از جمله سکه‌هایی که به اشتباه ضرب شده‌اند را دارم.

وی افزود: یکی از نادرترین سکه‌های المپیک که از طلای خالص ساخته شده مربوط به المپیک ۱۹۹۲ بارسلوناست که از آن ۱۲۰ کپی وجود دارد.

وی ۴۰ از سال از ۷۰ سال عمرش را صرف جمع‌آوری سکه‌های المپیک کرده است که در حال حاضر یکی از بزرگترین کلکسیون‌های سکه‌های المپیکی را دارد.

انتهای پیام/م

پاسخی بگذارید