تاریخ: ۷:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
نام نویسنده: sobhan

وضعیت تمرین‌هایم خوب است اما هنوز نسبت به رکوردهای مد نظر فاصله وجود دارد. البته سیری که خود من طی می‌کنم صعودی است به گزارش مازنداسپرت” به نقل قول از ایسنا،بهداد سلیمی درباره وضعیت خود پس از پایان اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در شهرکرد بیان کرد: در اردوی شهرکرد تمام توان خود را گذاشتم تا […]

وضعیت تمرین‌هایم خوب است اما هنوز نسبت به رکوردهای مد نظر فاصله وجود دارد. البته سیری که خود من طی می‌کنم صعودی است

به گزارش مازنداسپرت” به نقل قول از ایسنا،بهداد سلیمی درباره وضعیت خود پس از پایان اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در شهرکرد بیان کرد: در اردوی شهرکرد تمام توان خود را گذاشتم تا بهترین تمرین‌ها را داشته باشم زیرا اردو در سطح ارتفاع بالا بود و نیاز بود بدنسازی خوبی داشته باشیم تا در اردوی سطح دریا به وزنه‌های خوبی برسیم، حالا باید دید مرحله بعدی اردو که در چالوس است چه اتفاقی می‌افتد.

وی افزود: در کل وضعیت تمرین‌هایم خوب است اما هنوز نسبت به رکوردهای مد نظر فاصله وجود دارد. البته سیری که خود من طی می‌کنم صعودی است.

سلیمی با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی در شهرهای مختلف گفت: یکی از اصول تمرین‌های رکوردی و قدرتی این است که در سطح ارتفاع و سطح دریا تمرین داشته باشیم. چند سال بود در وزنه‌برداری این تمرین‌ها را نداشتیم اما الان دوباره این اتفاق افتاده است. زمانی که در رده جوانان با توکلی بودیم تمرین‌های در سطح دریا و ارتفاع را داشتیم که نتایج خوبی داشت، امیدوارم الان نیز نتیجه خوبی داشته باشد.

قهرمان المپیک لندن در پاسخ به این پرسش که انتظار از او برای جبران نتیجه سال گذشته چقدر کارش را سخت‌تر کرده است، تصریح کرد: انتظارات نسبت به من و اکثر وزنه‌برداران مانند کیانوش رستمی و نواب نصیر شلال همیشه بالا بوده است و باید به نوعی پاسخگوی انتظارات مردم باشیم. انتظار مردم این است که قهرمان خود را همیشه روی سکوی اول ببینند. من نیز تمام تلاشم را می‌کنم این اتفاق بیفتد. البته همیشه تلاش کرده‌ام، حتی در مسابقات جهانی قزاقستان هم که دوم شدم. هرچند روی سکو خیلی ناراحت بودم اما بعدا با این قضیه کنار آمدم زیرا تلاشم را کرده بودم و نتیجه نگرفتنم را از سر کم کاری نمی‌دیدم. من در تمرین‌هایم کم کاری نکرده بودم تا مدال طلایم نقره شود. الان نیز تلاش می‌کنم اما نتیجه و مدالی که در جهانی آمریکا به دست می‌آید دست خداست.

سلیمی در مورد جو اردوی تیم ملی نیز بیان کرد: جو اردوها خدا را شکر خوب شده است. صمیمیت و رفاقت بیشتر شده. در مورد امکانات نیز وقتی انتقاد می‌کنیم باید نکات مثبت را هم بگوییم. تشکر می‌کنم از مرادی که دغدغه ما را دغدغه خودش دانست. در اردوی همدان اعتراض‌هایی داشتیم و در اردوی بعدی یعنی شهرکرد مشکلات به بهترین شکل ممکن حل شد. محل اقامت ما در هتل بود. در سالن تخصصی وزنه‌برداری تمرین می‌کردیم و امکانات به بهترین نحو فراهم بود. با درایت و مدیریتی که از مرادی دیدم قطعا در اردوی چالوس نیز شرایط خوب است.

 

 

 

پاسخی بگذارید