تاریخ: ۹:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
نام نویسنده: sobhan

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که از ترافیک مهاجم در این تیم ترسی ندارد و این رقابت‌هاست که فوتبال را جذاب می‌کند.       به گزارش “مازنداسپرت” کریم انصاری‌فرد در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: بعد از بازی پانیونیوس در لیگ یونان به تمرینات تیم ملی اضافه شدم تا آماده ۲ دیدار […]

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که از ترافیک مهاجم در این تیم ترسی ندارد و این رقابت‌هاست که فوتبال را جذاب می‌کند.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” کریم انصاری‌فرد در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: بعد از بازی پانیونیوس در لیگ یونان به تمرینات تیم ملی اضافه شدم تا آماده ۲ دیدار مقابل ترکمنستان و گوام شویم. در تیم ملی بازی آسانی نداریم و همه مسابقات سخت است و امیدوارم ما هم در دیدار پیش‌رو مقابل ترکمنستان برنده باشیم.

وی درباره اینکه در خط حمله تیم ملی ترافیک وجود دارد و آیا این مسئله کار او را برای حضور در ترکیب سخت نمی‌کند، خاطرنشان کرد: در همه پست‌ها شرایط همین است، فوتبال و تمام ورزش‌ها با رقابت کردن جذاب می‌شود و اگر رقابت نباشد جذابیتی هم وجود ندارد پس طبیعی است که در خط حمله تیم ملی بازیکنان زیادی باشند تا رقابت‌ها بیشتر شود.

مهاجم تیم ملی درباره این مسئله که آیا برای دریافت ویزای گوام مشکلی داشته یا نه، گفت: خیر من مشکلی برای ویزای گوام نداشتم.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید