تاریخ: ۹:۲۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
نام نویسنده: sobhan

مدافع کلیدی تیم فوتبال بارسلونا پس از پیروزی تیمش برابر ویارئال گفت: فوق العاده خوب کار کردیم و برای ال کلاسیکو در بهترین شرایط هستیم. به گزارش “مازنداسپرت“،جرارد پیکه بازیکن تاثیرگذار تیم فوتبال بارسلونا گفت: در اوج هماهنگی هستیم و شک ندارم که در مدت زمانی که پیش روی ما قرار دارد، پیشرفت بیشتری هم […]

مدافع کلیدی تیم فوتبال بارسلونا پس از پیروزی تیمش برابر ویارئال گفت: فوق العاده خوب کار کردیم و برای ال کلاسیکو در بهترین شرایط هستیم.

خبرگزاری فارس: پیکه: پیش‌بینی خاصی برای ال کلاسیکو ندارم

به گزارش “مازنداسپرت“،جرارد پیکه بازیکن تاثیرگذار تیم فوتبال بارسلونا گفت: در اوج هماهنگی هستیم و شک ندارم که در مدت زمانی که پیش روی ما قرار دارد، پیشرفت بیشتری هم خواهیم داشت، بارسلونا برای ال کلاسیکو دربی کوهی از انگیزه خواهد بود و ما برابر هواداران دو آتشه خود، محکوم به پیروزی هستیم.

پیکه ادامه داد: پیش بینی خاصی برای ال کلاسیکو ندارم و نمی‌توانم با قاطعیت درباره نتیجه این بازی سخنی بگویم اما مشخص است که با تمام توان وارد میدان خواهیم شد. این ال کلاسیکو پس از وقفه بازی های ملی برگزار می شود و هر اتفاقی ممکن است در آن رخ دهد.

پیکه افزود: مسی همچنان مشکل دارد اما روز به روز در وضعیت بهتری قرار می‌گیرد، همه ما منتظر بازگشت مسی هستیم اما بارسلونا به هیچ بازیکنی وابسته نیست و باید با تکیه بر کار گروهی وارد برنابئو شویم و برای شکست دادن رئال مادرید تلاش کنیم.

پاسخی بگذارید