تاریخ: ۹:۱۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
نام نویسنده: sobhan

سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: لیگ امسال لیگ پویا و سنگینی است که قهرمانی در آن واقعاً لذت بخش خواهد بود. به گزارش “مازنداسپرت“،سید محمد موسوی درخصوص پیروزی ۳ بر صفر برابر پیکان در دیداری معوقه از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازیکنان ملی‌پوش خوشبختانه تجربه بالایی دارند و […]

سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: لیگ امسال لیگ پویا و سنگینی است که قهرمانی در آن واقعاً لذت بخش خواهد بود.

خبرگزاری فارس: موسوی: قهرمانی در لیگ والیبال واقعاً لذت‌بخش است/ به هماهنگی خوبی رسیده‌ایم

به گزارش “مازنداسپرت“،سید محمد موسوی درخصوص پیروزی ۳ بر صفر برابر پیکان در دیداری معوقه از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازیکنان ملی‌پوش خوشبختانه تجربه بالایی دارند و می‌توانند در بازی‌های حساس به داد تیم برسند. از طرفی ما در بازی مقابل پیکان به قدری خوب ظاهر شدیم که اجازه ندادیم آنها کاری انجام دهند. در سرویس، دریافت و اسپک عالی بودیم و نسبت به ابتدای لیگ به هماهنگی بالاتری رسیدیم.

وی با بیان اینکه خدا را شکر می‌کنم که توانستیم پیکان را ۳ بر صفر شکست دهیم، گفت: این پیروزی قاطع ما را به آینده امیدوار می‌کند تا بتوانیم در اولین حضور خود به مقام قهرمانی لیگ برسیم که فکر می‌کنم چنین چیزی در گذشته سابقه نداشته است و به نوعی یک رکورد محسوب می‌شود.

سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه درخصوص بازیکنانی که جذب این تیم شده‌اند، خاطرنشان کرد: خیلی از ملی‌پوشان در تیم‌های پیکان و ارومیه حاضر هستند؛ البته سایر تیم‌ها هم بازیکنان بسیار خوبی دارند. لیگ امسال لیگ پویایی است و شک ندارم که تا پایان آن واقعاً خسته خواهیم شد، چراکه مسابقات مخصوصاً در مرحله‌ پلی‌آف سنگین است. با تمام این شرایط قهرمانی در لیگ واقعاً لذت‌بخش است.

پاسخی بگذارید