تاریخ: ۸:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
نام نویسنده: sobhan

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه راه‌آهن گفت: بحث انتقال باشگاه راه‌آهن به استان البرز مطرح نبوده بلکه قصد ما این بوده که فعالیت‌هایمان را در شهرهای مختلف گسترش دهیم. به گزارش “مازنداسپرت“،محمد محمودی در خصوص مسائلی که درباره انتقال راه‌آهن به البرز مطرح شده، اظهار داشت: نمی‌دانم بحث انتقال را چه کسی عنوان کرده است. ما […]

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه راه‌آهن گفت: بحث انتقال باشگاه راه‌آهن به استان البرز مطرح نبوده بلکه قصد ما این بوده که فعالیت‌هایمان را در شهرهای مختلف گسترش دهیم.

خبرگزاری فارس: محمودی: بحث انتقال راه‌آهن مطرح نبوده است/ می‌خواهیم فعالیت‌هایمان‌ را گسترش دهیم

به گزارش “مازنداسپرت“،محمد محمودی در خصوص مسائلی که درباره انتقال راه‌آهن به البرز مطرح شده، اظهار داشت: نمی‌دانم بحث انتقال را چه کسی عنوان کرده است. ما قرار است بخشی از فعالیت‌هایمان را به استان البرز انتقال دهیم اما دفتر اصلی‌مان در تهران خواهد بود. قرار است فردا بین رحیمی مدیرعامل باشگاه و گل‌محمدی رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان البرز جلسه‌ای برگزار شود تا در خصوص این مورد تصمیم‌گیری صورت بگیرد که کدامیک از فعالیت‌های راه‌آهن به این استان انتقال یابد.

وی در مورد اینکه هیأت فوتبال استان تهران با انتقال این باشگاه به استان البرز مخالفت کرده،‌گفت: اگر چنین قانونی وجود دارد چرا زمانی که سایپا از البرز قصد حضور در تهران را داشت از استان البرز هیچ استعلامی گرفته نشد؟! سیاست یک بام و دو هوا که نمی‌شود. ما باشگاه خصوصی هستیم و می‌توانیم هر تصمیمی داشته باشیم. شاید دلمان نخواهد در مسابقات شرکت کنیم. به کسی ارتباط ندارد. بحث عوارض آن است که به هیأت فوتبال پرداخت می‌کنیم.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه راه‌آهن در مورد مخالفت اداره کل ورزش استان تهران نیز گفت: من در قانون برای اداره کل ورزش استان نقشی ندیدم. باید اداره کل استان البرز با فعالیت راه‌آهن موافقت کند که این کار صورت گرفته است. ما هیچ وقت نگفته‌ایم که تیم می‌خواهد کلا به البرز انتقال یابد بلکه قصد داریم فعالیت‌مان را گسترش دهیم شاید بخواهیم در استان فارس هم نمایندگی بزنیم. از آنجایی که مسئولان باشگاه کرمانشاهی هستند دوست دارند در این استان هم فعالیت داشته باشند.

پاسخی بگذارید