تاریخ: ۱۸:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
نام نویسنده: sobhan

خبرنگاران  مازنداسپرت  در یک اقدام خداپسندانه به  انتقال خون رفته و خون خود را اهدا  کردند   به گزارش خبرنگار مازند اسپرت، صبح امروز جمعی از خبرنگاران سایت مازند اسپرت مازندران به مرکز انتقال خون رفتند و حرکت نمادین اهدای خون را اقدامی مهم دانستند. شاید ابتدا ساده به نظر برسد اما وقتی متوجه شویم چه […]

خبرنگاران  مازنداسپرت  در یک اقدام خداپسندانه به  انتقال خون رفته و خون خود را اهدا  کردند  

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت، صبح امروز جمعی از خبرنگاران سایت مازند اسپرت مازندران به مرکز انتقال خون رفتند و حرکت نمادین اهدای خون را اقدامی مهم دانستند.

شاید ابتدا ساده به نظر برسد اما وقتی متوجه شویم چه مسیری طی می‌شود تا خون‌های اهدایی به دست مصرف‌ کنندگان و بیماران نیازمند برسد تازه می‌فهمیم که بی‌دلیل نیست که می‌گویند اهدای خون سالم، اهدای زندگی است.

 
از لحظه‌ای که فرد اهداکننده به پایگاه انتقال خون می‌آید و حدود ۴۵۰ سی‌سی از خونش  را بی‌منت می‌بخشد، مراحل متعددی طول می‌کشد تا جایی که با اطمینان می‌توان گفت در زمان دریافت، بهترین خون تزریق می‌شود، حرفی که سازمان انتقال خون به آن می‌بالد.
 
بیش از آنکه خون ما اهمیت داشته باشد‌، جنبه نمادین این حرکت بسیار ارزشمند بوده و شاید این نوع اقدامات درهمین اندازه کوچک هم تاثیر گذار باشد.

امیدواریم با این حرکت نمادین اهدای خون مستمر در برنامه زندگی مردم عزیز کشورمان گنجانده و اهدای خون داوطلبانه با انگیزه های والای انسانی را در مردم کشور نهادینه کرد چرا که آنان با انگیزه های والای انسان دوستی که در خود دارند، سرمایه عظیم اجتماعی هستند و می توانند دست یاری و مهربانی خود را برای کمک به سوی بیماران و نیازمندان به خون بگشایند.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید