تاریخ: ۱۷:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
نام نویسنده: sobhan

مدافع سیاه جامگان می گوید با تدابیر کادرفنی در ادامه می توانند نتیجه بگیرند.     به گزارش “مازنداسپرت“، سعید مهدی پور درمورد شرایط سیاه جامگان گفت: بعد از بازی با سیاه جامگان ۳_۴ روز به ما استراحت دادند و تمرینات را مجددا در مشهد استارت زدیم  تمرینات را منظم انجام می دهیم انشاالله بتوانیم […]

مدافع سیاه جامگان می گوید با تدابیر کادرفنی در ادامه می توانند نتیجه بگیرند.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، سعید مهدی پور درمورد شرایط سیاه جامگان گفت: بعد از بازی با سیاه جامگان ۳_۴ روز به ما استراحت دادند و تمرینات را مجددا در مشهد استارت زدیم  تمرینات را منظم انجام می دهیم انشاالله بتوانیم در بازی با تراکتورسازی نتیجه لازم را بگیریم.

او درمورد اینکه چرا با وجود نمایش خوب نتواستند در این مدت نتایج خوبی بگیرند ادامه داد: بدشانسی آورده ایم مثلا در بازی با سایپا حریف سه موقعیت گل داشت که دوتا از آن ها وارد دروازه شد.

این بازیکن درمورد کار کردن با فرهاد کاظمی نظرش را اینگونه بیان کرد: از وقتی آقا فرهاد آمده رفته رفته همه چیز بهتر شده با توجه به نکاتی که آقا فرهاد می گوید بتوانیم از بازی با تراکتورسازی سربلند بیرون بیاییم کاظمی هرجا رفته آنجا متحول شده است.

این بازیکن در همین باره می گوید: حرف دل من این است که خیلی دوست داشتم با آقا فرهاد کار کنم ولی در سیاه جامگان قسمت شد این اتفاق بیافتد امیدوارم بتوانیم با کمک ایشان دل مردم مشهد را شاد کنیم،آقای کاظمی نیازی به تعریف کردن من ندارد و کارنامه اش مشخص است.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید