تاریخ: ۱۰:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص شدند.     سه شنبه۱۹/۸/۱۳۹۴ نسل ابومسلم مشهد- مقاومت تهران ۱۴:۰۰ تختی مشهد علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- میثم حیدرزاده- سعید رضایی صنعت ساری- رهپویان رضوانشهر ۱۴:۱۵ شهداء ساری امیرعرب براقی- امین زاهدی- احمد آریک- سعید جعفری […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص شدند.

 

 

سه شنبه۱۹/۸/۱۳۹۴

نسل ابومسلم مشهد- مقاومت تهران ۱۴:۰۰ تختی مشهد

علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- میثم حیدرزاده- سعید رضایی

صنعت ساری- رهپویان رضوانشهر ۱۴:۱۵ شهداء ساری

امیرعرب براقی- امین زاهدی- احمد آریک- سعید جعفری

هف سمنان – شهرداری جویبار ۱۴:۱۵ ششم تختی سمنان

عبدالحسین باستان- نریمان یوسفی- امیر قاسمی- حسین لاله کار

آینده سازان برق جدید- یاران غدیرهشتگرد ۱۴:۱۵ حاجی پور سعادت شهر

حسام ملامحمدی- احد سلطانی- حامد میرنجفی- مهدی شاکری

شهرداری کاشان- ملی پوشان تبریز ۱۴:۱۵ امیر کبیر کاشان

مسلم مشهدی- بابک خسروی- شاهین شریعتی- امید رحمتی

استقلال آبی ب تهران- کاسپین قزوین ۱۴:۳۰ هویزه تهران

مهدی نجار- عبدالعلی شکرگزار- رضا بابا رییسی- عباس خلیلی

اکسین البرز- شهرداری بندر عباس ۱۴:۳۰ انقلاب کرج

حامد صادقی جو- علی الفتی- محمدحسین رحیم دل- سعید حبیبی

نفت نوین آبادان- کارا شیراز ۱۴:۴۵ تختی آبادان

علی ابراهیمی- محراب دشتی مکان- رمضان علیپور- مهدی قاسمی

الوند همدان- توسعه کیش ۱۴:۴۵ حاجی بابایی همدان

علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- جاوید رنجبر

نفت امیدیه- نفت و گاز گچساران ۱۴:۴۵ نفت۱ امیدیه

مهدی پاکزاد- حمید نادری- احسان فدایی- جواد واحد

بعثت کرمانشاه- پرسپولیس گناوه ۱۴:۴۵ ۱۵خرداد کرمانشاه

نادر خاکسار- صابر خویی- رضا نجفی- پیام ساری اصلانی

فولاد نوین اهواز- پیام وحدت کاشمر ۱۴:۴۵ اختصاصی فولاد اهواز

حسین اداوی- امید صالحی- علی سبکتکین- ایمان شاولی

کارون اهواز- نیروی زمینی تهران ۱۴:۴۵ تختی اهواز

حسین مقابلی- محسن بابایی- رامین فولادی- عادل بیت سیاح

سپیدرود رشت- شهرداری ارومیه ۱۴:۴۵ عضدی رشت

ابوالفضل حسینی- میلاد قاسمی- مهدی مسعودی- محمدرضا منصوری

شهرداری بوشهر- خلخال دشت خلخال ۱۶:۰۰ بهشتی بوشهر

پیمان فرخی مهر- محمد درفشان- مرتضی شهریاری- حسام احمدی

چهارشنبه ۲۰/۸/۱۳۹۴

ماهان شوشتر- کیمیا فرآیند تهران ۱۴:۴۵ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

حسین زمانی- محمد پورمتقی- موسی مهاجری- محمدسعید داودگر

پنجشنبه ۲۱/۸/۱۳۹۴

بادران تهران- سردار بوکان ۱۴:۳۰ کارگران تهران

محسن سیمند- حسین اقدامی- مجید سربندی- شاهین یزدانی

پارس جنوبی جم- شهرداری ماهشهر ۱۴:۳۰ تختی جم بوشهر

ابوالفضل کرجی- محمدعلی رضایی- محمد صفار- عباس نمرودی

جمعه ۲۲/۸/۱۳۹۴

کارگر بنه گز- تربیت نوین یزد ۱۴:۳۰ شهدای بنه گز بنه گز

حسن علمداری- ارحام نصیری- مصطفی غلامی- وحید نادری

شهرداری تبریز- شهرداری کامیاران ۱۴:۴۵ اختصاصی شهرداری تبریز

سعاد وفاپیشه- محمد شاکر- محمود گوهری نژاد- یاسر خام فام

پاسخی بگذارید