تاریخ: ۹:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
نام نویسنده: sobhan

خانواده کاپیتان فقید پرسپولیس و خانواده همسر وی، از شرکت‌کنندگان در مراسم چهلمین روز درگذشت هادی نوروزی تقدیر و تشکر کردند. به گزارش مازند اسپرت ، خانواده‌ هادی نوروزی در پیامی، از هواداران، عموم مردم، مسئولان، قهرمانان ورزشی و ورزشکاران باشگاه و پیشکسوتان پرسپولیس و کلیه شرکت‌کنندگان در مراسم چهلمین روز درگذشت کاپیتان فقید پرسپولیس، […]

oooonoroziخانواده کاپیتان فقید پرسپولیس و خانواده همسر وی، از شرکت‌کنندگان در مراسم چهلمین روز درگذشت هادی نوروزی تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش مازند اسپرت ، خانواده‌ هادی نوروزی در پیامی، از هواداران، عموم مردم، مسئولان، قهرمانان ورزشی و ورزشکاران باشگاه و پیشکسوتان پرسپولیس و کلیه شرکت‌کنندگان در مراسم چهلمین روز درگذشت کاپیتان فقید پرسپولیس، تقدیر و تشکر کردند.

در این پیام، از مردم، نزدیکان و دوستان هادی نوروزی که به خاطر او سیاه پوشیده‌اند، خواسته شده است که لباس‌های سیاه را از تن بیرون آورند، چرا که خانواده هادی نوروزی بویژه همسر و فرزندانش با وجود آنکه همیشه جای خالی او را احساس خواهند کرد، تلاش می‌کنند به جریان عادی زندگی برگردند و آنگونه باشند که هادی دوست داشت.

در این پیام ابراز امیدواری شده است که پرسپولیس هم آنگونه باشد که هادی نوروزی می‌خواست و هواداران پرسپولیس شاد باشند و پرسپولیس همانطور که آرزوی او بود، جام قهرمانی را در همین فصل بالای سر ببرد و خانواده نوروزی هم در شادی هواداران پرسپولیس سهیم شوند.

 

پاسخی بگذارید