تاریخ: ۵:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان سابق بارسا که در این فصل برای السد قطر بازی می‌کند، درباره ال‌کلاسیکو اظهار داشت که شانس پیروزی برای هر دو تیم مساوی است. به گزارش مازند اسپرت ، ژاوی هرناندز کاپیتان سابق آبی-اناری پوش‌های که در این فصل برای تیم السد قطر بازی می‌کند در مصاحبه‌اش با روزنامه اسپورت درباره دیدار ال‌کلاسیکو اظهار […]

کاپیتان سابق بارسا که در این فصل برای السد قطر بازی می‌کند، درباره ال‌کلاسیکو اظهار داشت که شانس پیروزی برای هر دو تیم مساوی است.

خبرگزاری فارس: ژاوی: شانس رئال و بارسا مساوی است/ ۳ تایی کردن مادریدی‌ها سخت اما شدنی است

به گزارش مازند اسپرت ، ژاوی هرناندز کاپیتان سابق آبی-اناری پوش‌های که در این فصل برای تیم السد قطر بازی می‌کند در مصاحبه‌اش با روزنامه اسپورت درباره دیدار ال‌کلاسیکو اظهار داشت که هر دو تیم شانس یکسانی برای پیروزی دارند.

ژاوی گفت: دیدار ال‌کلاسیکو همیشه بسیار سخت و نفس‌گیر است ولی همیشه یک بازی‌ دیدنی از آب در می‌آید.

کاپیتان سابق بارسلونا درباره اینکه کدام تیم شانس بیشتری برای پیروزی دارد، گفت: من معتقدم که هر دو تیم در شرایط خوبی به سر می‌برند و شانس پیروزی برای هر دو تیم مساوی است. به نظرم کسی نمی‌تواند ادعا کند که در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو چه اتفاقی خواهد افتاد. هر دو تیم این فصل را خوب شروع کردند و در شرایط خوبی قرار دارند.

ژاوی در پایان گفت: ۳تایی کردن رئال مادرید کار بسیار سختی است اما غیرممکن نیست زیرا ما در فصل گذشته توانستیم این کار را انجام دهیم.

دیدار ال‌کلاسیکو شنبه( ۳۰ آبان) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید