تاریخ: ۵:۲۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
نام نویسنده: sobhan

دکتر روحانی از وزرای ورزش و جوانان و امور خارجه خواست هرچه سریع‌تر مقدمات اعزام تیم ملی فوتسال زنان ایران به مسابقات جام جهانی را فراهم کنند. به گزارش مازند اسپرت ، دکتر حسن روحانی در پی گزارش وزیر ورزش و جوانان مبنی بر شرایط حضور تیم ملی فوتسال زنان ایران در مسابقات جام جهانی […]

دکتر روحانی از وزرای ورزش و جوانان و امور خارجه خواست هرچه سریع‌تر مقدمات اعزام تیم ملی فوتسال زنان ایران به مسابقات جام جهانی را فراهم کنند.

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور دستور پیگیری اعزام تیم ملی فوتسال زنان ایران به گواتمالا را به وزرای ورزش و امورخارجه داد

به گزارش مازند اسپرت ، دکتر حسن روحانی در پی گزارش وزیر ورزش و جوانان مبنی بر شرایط حضور تیم ملی فوتسال زنان ایران در مسابقات جام جهانی فوتسال زنان در گواتمالا، از وزرای امور خارجه و ورزش و جوانان خواست  هر چه سریع‌تر مقدمات اعزام تیم ملی فوتسال زنان ایران به مسابقات جام جهانی را فراهم کنند.

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران پیش از این از عدم اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به رقابت‌های جام جهانی به دلیل مشکلات مالی و همچنین نبود فرصت کافی برای اخذ ویزای گواتمالا خبر داده بود که با دخالت مستقیم رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران و پیگیری‌های وزارت ورزش و همکاری جدی وزارت امور خارجه مقدمات این اعزام فراهم شده است.

فدراسیون فوتبال گواتمالا از تیم ملی فوتسال زنان ایران برای شرکت در مسابقات جهانی این رشته که قرار است از سوم تا هشتم آذر برگزار شود دعوت کرده است. این رقابت‌ها با حضور هشت تیم برزیل، پرتغال، کاستاریکا، اسپانیا، روسیه، ژاپن و ایران به میزبانی گواتمالا برگزار خواهد شد.

قرار است به دلیل اینکه گواتمالا سفارت‌خانه در ایران ندارد وزارت امور خارجه از طریق سفارت گواتمالا در مکزیک ویزای تیم ایران را پیگیری کند.

پاسخی بگذارید