تاریخ: ۱۹:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتسال شهروند ساری در دیداری دوستانه به پیروزی رسید. به گزارش مازنداسپرت ، تیم فوتسال شهروند ساری که در لیگ برتر فوتسال کشور روزهای خوبی را سپری نمی کند، عصر شنبه ۱۶ آبان ماه در دیداری دوستانه برابر تیم دسته اولی پاس قوامین تهران قرار گرفت و در پایان با نتیجه ۷ بر صفر […]

تیم فوتسال شهروند ساری در دیداری دوستانه به پیروزی رسید.

به گزارش مازنداسپرت ، تیم فوتسال شهروند ساری که در لیگ برتر فوتسال کشور روزهای خوبی را سپری نمی کند، عصر شنبه ۱۶ آبان ماه در دیداری دوستانه برابر تیم دسته اولی پاس قوامین تهران قرار گرفت و در پایان با نتیجه ۷ بر صفر به برتری دست یافت.

در این دیدار که در سالن مرحوم بهروش ساری (آذربایجانی ها) برگزار شد، گل های شهروند ساری را امیرحسین رسولی (۲)، احمد دستیاران (۲)، محمد رضا کرد، مهران رضاپور و مهدی قلی زاده به ثمر رساندند.
تیم پاس قوانین تهران که خود را برای حضور در لیگ دسته اول فوتسال کشور آماده می کند، برای برگزاری اردوی یک هفته ای خود در بابلسر مازندران بسر می برد.

شاگردان سید مهدی ابطحی در حالی در این دیدار دوستانه به پیروزی رسیدند که از ۵ بازی آخر خود در لیگ برتر فوتسال کشور موفق به کسب تنها یک امتیاز شده بودند.

گفتنی است، تیم فوتسال شهروند ساری در چارچوب هفته شانزدهم از رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور عصر پنج شنبه ۲۱ آبان ماه میهمان مقاومت البرز خواهد بود.

پاسخی بگذارید