تاریخ: ۹:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
نام نویسنده: sobhan

خیلی زود است تا قضاوت کنیم اما کاله در بیرون از آمل به تیم هایی باخته که به طور آشکاری در میان تیم های مدعی جایی ندارند.   به گزارش مازند اسپرت ، کاله باز هم باخت تا در نیمی از بازی های همین چهار هفته اول دو بار شکست خورده باشد که البته هر […]

kallleeeخیلی زود است تا قضاوت کنیم اما کاله در بیرون از آمل به تیم هایی باخته که به طور آشکاری در میان تیم های مدعی جایی ندارند.

 

به گزارش مازند اسپرت ، کاله باز هم باخت تا در نیمی از بازی های همین چهار هفته اول دو بار شکست خورده باشد که البته هر دو هم در خارج از خانه رقم خورده است.

کاله با این روال نشان می دهد که تیم بازی های خانگی است و توان بردنش در خارج از خانه بالا نیست که این مشکلی بزرگ بر سر راه قهرمانی می باشد. هفته چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور در حالی با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد که در یکی از مسابقات شاگردان احمد قاضی موفق شدند در خانه از سد شاگردان بهروز عطایی بگذرند.

این مسابقه به میزبانی سالن خاتمی اردکان و با حضور حدود ۱۵۰۰ نفر از هواداران تیم آرمان برگزار شد و پیش از شروع بازی نیز از غلامحسین نائیجی پیشکسوت و کمک مربی کاله از طرف هیئت والیبال شهرستان اردکان تجلیل بعمل آمد. میزبان اردکانی دیدار را با ترکیب علیرضا بهبودی، رسول شهسواری، بابک امیری، تئودر والچف، بهمن جهاندیده، ولی نورمحمدی و مجتبی غیاثی آغاز کرد و علی شفیعی، علیرضا جدیدی، سعید شیرود، رضا قرا، علی حسینی و نیکو فرریکس نیز شاگردان انتخابی بهروز عطایی در شروع مسابقه بودند.

این دیدار جذاب و نفسگیر که ۵ ست به طول انجامید با شروع خوب تیم میزبان همراه بود و اردکانی موفق شدند در ست اول با حساب ۲۵ بر ۲۳ به برتری برسند. اما از ست دوم به بعد روند مسابقه کاملا به سود کاله تغییر کرد و اینبار شاگردان عطایی موفق شدند ۲ ست متوالی را با امتیازات ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۷ به سود خود کنند تا بازی در ست چهارم جریان پیدا کنند. در این ست هم باز این تیم میزبان بود که با عملکرد خوب بهبودی، سرویس های قدرتی و حمایت هواداران خود بار دیگر نبض بازی را بدست گرفت و با برتری ۲۵ بر ۲۳ مقابل آملی ها تکلیف تیم برنده را ست پایانی کشاند.

در ست پنجم نیز دو تیم ابتدا کاملا پا به پا هم پیش رفتند اما باز هم این یاران قاضی بودند که با بازی یکدست و چشم نواز خود رقیب پرآوازه شان را حساب ۱۵ بر ۱۲ به زانو در آورده و در مجموع با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسیدند. این دومین برد خانگی آرمان اردکان و دومین شکست خارج از خانه کاله آمل بود. کاله حالا باید در خانه از پیکان تهران پذیرایی کند تا با بردن تیم چهارم رقابتهای اخیر باشگاههای جهان، آسوده خاطر در بالای جدول باشد و جبران دو ناکامی در خارج از خانه را نماید.

پاسخی بگذارید