تاریخ: ۷:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
نام نویسنده: sobhan

ابرستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا از عصر جمعه گذشته پا به توپ شد و تمرین کرد. به گزارش مازند اسپرت ، در حالی که با توجه به شدت آسیب دیدگی هم باشگاه بارسلونا و هم کادر پزشکی متخصص این باشگاه اعلام کرده بودند که مسی هرگز به ال کلاسیکودربی نخواهد رسید، تنها یک معجزه […]

ابرستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا از عصر جمعه گذشته پا به توپ شد و تمرین کرد.

به گزارش مازند اسپرت ، در حالی که با توجه به شدت آسیب دیدگی هم باشگاه بارسلونا و هم کادر پزشکی متخصص این باشگاه اعلام کرده بودند که مسی هرگز به ال کلاسیکودربی نخواهد رسید، تنها یک معجزه می‌توانست این بازیکن را به بازی بزرگ لالیگا برساند. در تمامی اظهار نظرها و بیانیه‌ها نیز همیشه پای یک معجزه در میان بود تا اینکه از عصر روز جمعه گذشته، مسی پا به توپ شد و تمرین کرد.

تمرینات مسی به صورت انفرادی است و هنوز اجازه حضور در کنار سایر بازیکنان را ندارد اما شواهد نشان از آمادگی خوب مسی دارد. از دید پزشکان مسی، این ستاره روز به روز در وضعیت جسمی و روحی خود پیشرفت تصاعدی داشته و احتمال حضورش در ال کلاسیکودربی در حال افزایش است. در این میان همکاری تیم ملی فوتبال آرژانتین با باشگاه بارسلونا نیز کم نظیر است، مقامات فوتبال آرژانتین با اعتماد کامل به باشگاه بارسلونا از اعزام بازرس پزشکی خودداری کرده و گزارش کادر پزشکی بارسلونا را قبول دارند.

پاسخی بگذارید