تاریخ: ۷:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
نام نویسنده: sobhan

یواخیم لو که تیم ملی فوتبال آلمان را به مقام قهرمانی جهان رساند و همواره اشتیاق زیادی به استفاده از نیروهای جوان و با استعداد دارد، پدیده جدید شالکه را به «مانشافت» فراخواند. به گزارش مازند اسپرت ، سرمربی ۵۵ ساله ژرمن‌ها شب گذشته فهرست بازیکنان مورد نظرش را برای بازی دوستانه با فرانسه (۲۲ […]

یواخیم لو که تیم ملی فوتبال آلمان را به مقام قهرمانی جهان رساند و همواره اشتیاق زیادی به استفاده از نیروهای جوان و با استعداد دارد، پدیده جدید شالکه را به «مانشافت» فراخواند.

خبرگزاری فارس: یوگی ۲ تازه‌وارد شالکه و سن‌ژرمن فراخواند/ گومس بعد از مدت‌ها دوری بازیکن مانشافت شد

به گزارش مازند اسپرت ، سرمربی ۵۵ ساله ژرمن‌ها شب گذشته فهرست بازیکنان مورد نظرش را برای بازی دوستانه با فرانسه (۲۲ آبان ) در پاریس و هلند(۲۶ آبان ) در هانوفر اعلام کرد.

وی که سال گذشته آلمان را به مقام قهرمانی جهان رساند و در مدت حضورش در تیم ملی همواره علاقمند به استفاده از نیروهای جوان خوش درخشیده دارد، لئوری سانه، مهاجم ۱۹ ساله شالکه را برای این بازی برای نخستین مرتبه دعوت کرد.

البته تنها تازه‌وارد «مانشافت» برای مصاف با فرانسه فقط ستاره تکنیکی آبی‌پوشان نبود. بلکه او کوین تراپ، دروازه‌بان ۲۴ ساله‌ای که تابستان راهی پاری‌سن‌ژرمن فرانسه شد، را نیز برای نخستین مرتبه فراخواند.

همچنین بعد از مدت‌ها دوری ماریو گومس، مهاجم ۳۰ ساله که اکنون بازیکن بشیکتاش اسپور شده را به اردوی تیمش بازگرداند.

فهرست نفرات دعوت شده به این شرح است:

*دروازه‌بان:

مانوئل نویر(بایرن مونیخ)، برند لنو (بایرلورکوزن)، کوین تراپ (پاری‌سن‌ژرمن)، رون روبرت سیلر(هانوفر)

*خط دفاع:

جروم بواتنگ (بایرن مونیخ)، امره چان(لیورپول)، ماتیاس گینتر(بورسیادورتموند)، یوناس هکتور(اف.ث‌کلن)، ماتس هوملس(بورسیادورتموند)، شوکودران مصطفی(والنسیا)، آنتونیو رودیگر(آ.اس‌رم)، سباستیان رودی(هوفن‌هایم)

*خط میانی و حمله:

کریم بل‌عربی(بایرلورکوزن)، یولیان دراکسلر(ولفسبورگ)، ماریو گومس(بشیکتاش استانبول)، ایلکای گون‌دوگان(بورسیادورتموند)، سامی خدیرا(یوونتوس)، کریستوف کرامر(بایرلورکوزن)، ماکس کروزه(ولفسبورگ)، توماس مولر(بایرن مونیخ)، لوکاس پودولوسکی (گالاتاسرای استانبول)،لئوری سانه(شالکه)، آندره شورله(ولفسبورگ)، باستیان شواین‌اشتایگر(منچستریونایتد)، کوین فولاند(هوفن‌هایم)

پاسخی بگذارید