تاریخ: ۷:۱۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
نام نویسنده: sobhan

اینکه یک بر صفر عقب افتادیم و با ۵ گل پیش افتادیم خوشحال کننده است ناظم‌الشریعه: تیم ملی به هارمونی مورد نظر رسیده است/ نمی‌خواستیم به بازیکنان فشار زیادی بیاوریم به گزارش مازند اسپرت ، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: خوشبختانه تیم ملی به هارمونی لازم رسیده است و از عملکرد بازیکنان بسیار راضی هستم. […]

اینکه یک بر صفر عقب افتادیم و با ۵ گل پیش افتادیم خوشحال کننده است
ناظم‌الشریعه: تیم ملی به هارمونی مورد نظر رسیده است/ نمی‌خواستیم به بازیکنان فشار زیادی بیاوریم

به گزارش مازند اسپرت ، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: خوشبختانه تیم ملی به هارمونی لازم رسیده است و از عملکرد بازیکنان بسیار راضی هستم.

خبرگزاری فارس: ناظم‌الشریعه: تیم ملی به هارمونی مورد نظر رسیده است/ نمی‌خواستیم به بازیکنان فشار زیادی بیاوریم

محمد ناظم الشریعه در گفت‌وگويي درخصوص پیروزی تیم ملی فوتسال مقابل اروگوئه اظهارداشت: اروگوئه باید در این بازی نتیجه می‌گرفت تا به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کند، این موضوع کار را کمی برای ما دشوار کرده بود، ابتدا گلی دریافت کردیم اما خوشبختانه بازیکنان توانستند تمرکز لازم را به دست آورند و با ۵ گل پیش افتادیم.

وی ادامه داد: پس از برتری ۵ بر یک ما، به مرور تاکتیک‌ها روی آوردیم و چون تمرینی نداشتیم قصد داشتیم که خود را برای بازی‌های آینده آماده کنیم که در این راستا ۲ گل دریافت کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال یادآور شد: از عملکرد بازیکنان بسیار راضی هستم، سعی کردیم در این دیدار روی بازیکنان فشار زیادی نیاوریم و به همین دلیل از تمامی افراد استفاده کردیم تا بتوانیم به شرایط مورد نظر دست یابیم، خوشبختانه تیم به هارمونی لازم رسیده است و امیدواریم که در ادامه رقابت‌ها هم عملکرد خوبی داشته باشد.

ناظم الشریعه یادآور شد: تیم‌های آمریکای لاتین همواره از برزیل الگوبرداری می‌کنند اما برزیلی‌ها یک نکته مثبت دارند که سایر تیم‌ها از آن محروم هستند و آن بحث تکنیکی بازیکنان است.

پاسخی بگذارید