تاریخ: ۶:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
نام نویسنده: sobhan

بلاتر در بیمارستان بستری شد ورزش > فوتبال جهان –به گزارش مازند اسپرت ، رئیس پیشین فیفا یعنی سپ بلاتر به دلیل وخامت اوضاع جسمی در بیمارستانی در سوئیس بستری شده است. رسانه‌های سوئیسی از به هم خوردن شرایط جسمانی رئیس فیفا و انتقال او به بیمارستان خبر دادند. بلاتر رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) در شرایط خوبی […]

بلاتر در بیمارستان بستری شد

ورزش > فوتبال جهان –به گزارش مازند اسپرت ، رئیس پیشین فیفا یعنی سپ بلاتر به دلیل وخامت اوضاع جسمی در بیمارستانی در سوئیس بستری شده است.

رسانه‌های سوئیسی از به هم خوردن شرایط جسمانی رئیس فیفا و انتقال او به بیمارستان خبر دادند. بلاتر رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و در بیمارستان بستری شد.

رادیو سوئیس اعلام کرد که شرایط جسمانی رئیس فیفا خوب نیست و او در بیمارستان چند آزمایش انجام داده است و باید تا ۱۰ روز زیر نظر پزشک خود باشد.

وکیل بلاتر در بیانیه‌ای خبر بیماری رئیس فیفا را تایید و اعلام کرد که او به بیمارستان انتقال داده شده و به زودی به خانه بازگردانده خواهد شد.

بلاتر ۱۸ سال است که ریاست فیفا را برعهده دارد. او هم مانند میشل پلاتینی رئیس اتحادیه فوتبال اروپا ۹۰ روز از هر گونه فعالیت ورزشی منع شده است تا به اتهاماتش رسیدگی شود.

فیفا با ریاست سپ بلاتر روزهای بسیار سختی را پشت سر می‌گذارد و اعتبار خود را از دست داده است. فیفا متهم به این شده است که امتیاز میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ را به قطر و روسیه فروخته است و حتی خود بلاتر هم تایید کرد که دادن میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ به روسیه اجباری بود و قرار شده بود که میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ هم به آمریکا داده شود اما در نهایت این قطر بود میزبانی این رقابت‌ها را به دست آورد.

پاسخی بگذارید