تاریخ: ۶:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
نام نویسنده: sobhan

نخستین تمرین تیم امید ایران امشب در باشگاه ایرانیان انجام شد. ببه گزارش مازند اسپرت ، نخستین تمرین تیم فوتبال امید ایران امروز در اردوی امارات برگزار شد.در این تمرین که از ساعت ۱۹ و در باشگاه ایرانیان دوبی انجام شد محمد خاکپور در ابتدا و برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و از اهداف […]

نخستین تمرین تیم امید ایران امشب در باشگاه ایرانیان انجام شد.

ببه گزارش مازند اسپرت ، نخستین تمرین تیم فوتبال امید ایران امروز در اردوی امارات برگزار شد.در این تمرین که از ساعت ۱۹ و در باشگاه ایرانیان دوبی انجام شد محمد خاکپور در ابتدا و برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و از اهداف برگزاری این اردو برای آنها سخن گفت.

بدنسازی زیر نظر”کن استید”مربی بدنساز تیم امید شروع کار ملی پوشان بود.آنها سپس تقسیم به گروه های سه و چهار نفره شدند و نرم دوی و  حرکات ساده انفرادی با توپ را انجام دادند و پس از آن با سرد کردن بدنهایشان راهی هتل شدند.

این اتفاق در حالی افتاد که در تمرین ملی پوشان امید حشمت مهاجرانی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران حضور پیدا کرد و ضمن خوشامدگویی به اعضای تیم ملی فوتبال امید با کادرفنی این تیم دیدار و گفت و کو کرد.

مهاجرانی

مهاجرانی در جملات کوتاهی ضمن تمجید از عملکرد تیم امید در مسابقات انتخابی المپیک و غرب آسیا گفت:« به جرات می گویم که افراد بزرگی در این تیم گرد هم آمده اند و یکی از بهترین تیم های ملی فوتبال ایران در رده سنی امید تشکیل شده است. امیدوارم که با حمایت مسولان این تیم بعد از سال ها، جواز حضور در المپیک را بگیرد.»

مهاجرانی در پایان عکسی را به یادگار با اعضای کادر فنی تیم امید انداخت و اعلام کرد که در تمرین فردا حضور پیدا خواهد کرد.

پاسخی بگذارید