تاریخ: ۵:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: در دیدار برابر آرمان اردکان داور چند اشتباه داشت، اما شکست‌ ما برابر این تیم ربطی به اشتباهات داوری نداشت. به گزارش مازند اسپرت ، بهروز عطایی  در خصوص شکست ۳ بر ۲ مقابل آرمان ورزشی اردکان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی […]

Ataaaeeeiسرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: در دیدار برابر آرمان اردکان داور چند اشتباه داشت، اما شکست‌ ما برابر این تیم ربطی به اشتباهات داوری نداشت.

به گزارش مازند اسپرت ، بهروز عطایی  در خصوص شکست ۳ بر ۲ مقابل آرمان ورزشی اردکان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی بسیار نزدیکی بود و هر دو تیم برای پیروزی جنگیدند. تیم میزبان با حضور بازیکن باتجربه‌ای همچون بهبودی عملکرد خیلی خوبی داشت. بازیکنان جوان این تیم به خوبی توانستند از تجربه این بازیکن استفاده کنند.

وی ادامه داد:‌ما شروع خوبی نداشتیم و از اواسط ست دوم توانستیم شرایط ایده‌ال پیدا کنیم. در ست دوم چند امتیاز از حریف عقب بودیم اما توانستیم نتیجه را به سود خود رقم بزنیم. در ست سوم هم کاملاً مسلط بودیم و با اختلاف به پیروزی رسیدیم. در ست چهارم چند اشتباه داشتیم و بازیکنان فکر می‌کردند که حریف تسلیم شده است. با این وجود تا امتیاز ۱۸ دو تیم مساوی پیش رفتند تا اینکه چند اشتباه داور موجب شد که ما این ست را واگذار کنیم.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل خاطرنشان کرد: مهمترین اشتباه داور در امتیاز ۲۴ بر ۲۳ در ست چهارم بود. در صحنه‌ای که مهاجم حریف توپ را به خارج از زمین زده بود و داور رای را به نفع ما صادر کرده بود، ناگهان داور خط توپ را داخل اعلام کرد و نمی‌دانم چرا داور تحت تاثیر نظر داور خط قرار گرفت و نظرش را تغییر داد. آیا وی یک لحظه با خودش فکر نکرد که چون داور خط بومی است امکان دارد به سود تیم شهرش رای بدهد؟ به هر حال باید بگویم ما ست پنجم را هم باختیم، اما شکست‌ ما ربطی به داوری نداشت.

عطایی عنوان کرد: ما باید عملکرد خودمان را بررسی کنیم تا نقاط ضعف و قوت‌مان را بهتر بشناسیم. من معتقدم هنوز اول فصل است و در ادامه راه تمام تیم‌ها عملکرد بهتری خواهند داشت و در حال حاضر برای قضاوت زود است. من فکر می‌کنم ۳ تیم شهرداری ارومیه، پیکان و بانک سرمایه از بقیه تیم ها جلوتر هستند و بعد از آنها ۶ تیم که برای عنوان پنجم تا هشتمی تلاش می‌کنند بسیار به هم نزدیک هستند.

وی با اشاره به میزبانی خوب یزدی‌ها در هفته چهارم اظهار داشت: خوشبختانه با وجود اینکه بازی ۵ سته شد من هیچ گونه بی‌احترامی از سوی هواداران اردکان نشنیدم. نمی‌دانم در هفته اول چه اتفاقی افتاده بود که محمد ترکاشوند اینقدر ناراحت بود اما باید بگویم در روزی که ما حاضر بودیم همه چیز خوب بود و میزبانی مناسبی از ما داشتند.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل در خصوص بازی هفته پنجم برابر پیکان گفت: پیکان مدافع و مدعی عنوان قهرمانی است و به خوبی می‌دانیم چه کار سختی برابر آنها خواهیم داشت. با این وجود سعی می‌کنیم از تمام توان خود استفاده کنیم تا نمایش قابل قبولی داشته باشیم. از حالا نمی‌توانم چیزی را پیش‌بینی کنم اما می‌دانم بازیکنانم توانایی بالایی دارند و می‌توانند هر اتفاقی در جریان مسابقات رقم بزنند.

وی افزود: فکر می‌کنم با هواداران خوبی که داریم می‌توانیم حریف را با مشکل روبرو کنیم و معتقدم هواداران از دیدن بازی ما با پیکان لذت خواهند برد. با توجه به اینکه پیکانی‌ها به تازگی از برزیل برگشتند ممکن است خسته باشند و قطعا این خستگی ممکن است روی بازی آنها در دیدار با بانک سرمایه و کاله تاثیرگذار باشد و ما سعی می‌کنیم از این موضوع استفاده کنیم.

پاسخی بگذارید