تاریخ: ۵:۰۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
نام نویسنده: sobhan

روز دوم مسابقات جهانی کوراش در خرم‌آباد ابراهیم قجر از ایران به مدال طلا دست یافت تا جمع مدال‌های ایران در این مسابقات به ۱۲ برسد. به گزارش مازند اسپرت ، در روز پایانی مسابقات جهانی کوراش در خرم‌آباد، عصر امروز نمایندگان ایران در مسابقات پایانی با حریفان خود به مبارزه پرداختند که بر این […]

ghaaajaarروز دوم مسابقات جهانی کوراش در خرم‌آباد ابراهیم قجر از ایران به مدال طلا دست یافت تا جمع مدال‌های ایران در این مسابقات به ۱۲ برسد.

به گزارش مازند اسپرت ، در روز پایانی مسابقات جهانی کوراش در خرم‌آباد، عصر امروز نمایندگان ایران در مسابقات پایانی با حریفان خود به مبارزه پرداختند که بر این اساس در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم قنبر علی‌قنبر و در وزن آزاد ابراهیم قجر با شکست حریفان خود به مدال طلا دست یافتند.

بر این اساس در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم قنبر علی‌قنبر از ایران به مدال طلا، روخمان از ازبکستان به مدال نقره و احسان بهرامیان از ایران و میرجام از ازبکستان نیز به مدال برنز دست یافتند.

در وزن منفی ۶۶ کیلوگرم نیز گایربلو و جباراف از ازبکستان به ترتیب به مدال‌های طلا و نقره دست یافته و در همین وزن قاسم نوری‌زاده از ایران و اورازاف از ترکمنستان به مدال برنز دست یافتند.

در وزن منفی ۷۳ کیلوگرم نیز آبرایف از ازبکستان اول شد و هادی قدیمی از ایران به مقام دوم رسید و در همین وزن، نوری‌‌یاس جباراف از ترکمنستان و کاستروف از رومانی به مقام سوم مشترک رسیدند.

اما در وزن آزاد هم ابراهیم قجر از ایران به مدال طلا دست یافت و پارکیوجین از کره‌جنوبی به مدال نقره دست پیدا کرد.

همچنین ریسامید و گریرکور هر دو از ازبکستان به مدال برنز رسیدند.

در پایان این مسابقات، تیم ملی «الف» و «ب» ایران در مجموع به سه مدال طلا، دو نقره و هفت برنز به دست آورد و تیم ازبکستان نیز پنج طلا، پنج نقره و سه برنز به دست آورد.

پاسخی بگذارید