تاریخ: ۱۶:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
نام نویسنده: sobhan

ویلیان که شب گذشته با گل دقیقه ۸۳ خود به دیناموکیف، چلسی را از یک تساوی تلخ خانگی نجات داد، به آینده این تیم خوشبین است.   به گزارش “مازنداسپرت“، چلسی که در فصل جاری شروع بسیار ضعیفی داشته و در لیگ برتر انگلیس تیم پانزدهم جدول است، شب گذشته توانست با دشواری از سد […]

ویلیان که شب گذشته با گل دقیقه ۸۳ خود به دیناموکیف، چلسی را از یک تساوی تلخ خانگی نجات داد، به آینده این تیم خوشبین است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، چلسی که در فصل جاری شروع بسیار ضعیفی داشته و در لیگ برتر انگلیس تیم پانزدهم جدول است، شب گذشته توانست با دشواری از سد دیناموکیف عبور کرده تا به اوضاع خود در لیگ قهرمانان، سروسامانی بدهد.

ویلیان در رابطه با این بازی و وضعیت کنونی چلسی به وبسایت این باشگاه گفت:” اعتماد بنفس و اطمینان ما در حال افزایش است و اینگونه، نتایج بهتری در بازی های بعدی رقم خواهیم زد. باید در زمین برای کسب پیروزی بجنگیم. در این فصل، شکست های بدی داشته ایم اما همه در حال تلاش هستیم تا اوضاع را بهتر کنیم. می دانیم که باید پیشرفت کنیم و به عقیده من، در مسیر درستی هم قرار داریم.

بازی با دیناموکیف، واقعا دشوار بود و بخصوص در نیمه دوم، لحظات سختی را نیز تجربه کردیم. وقتی گل تساوی را دریافت کردیم، کار برایمان سخت شد اما خوشحالم که با گلی که زدم، ورق را به سود خودمان برگرداندم. این برد، نتیجه بسیار خوبی برای ما بود و حس خیلی خوبی هم دارم.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید