تاریخ: ۱۰:۱۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
نام نویسنده: sobhan

کشتی‌گیر قهرمان المپیک لندن با تأکید براین‌که با بازگشت محمد بنا شرایط کشتی فرنگی بسیار خوب شده است کسب ۵ مدال طلای این رشته در المپیک ریو ۲۰۱۶ را پیش‌بینی کرد. به گزارش مازند اسپرت ؛ قاسم رضایی با اشاره به این‌که تاکنون کشتی فرنگی دو اردو را پشت سر گذاشته و هجدهم همین ماه […]

reazaaaeiiکشتی‌گیر قهرمان المپیک لندن با تأکید براین‌که با بازگشت محمد بنا شرایط کشتی فرنگی بسیار خوب شده است کسب ۵ مدال طلای این رشته در المپیک ریو ۲۰۱۶ را پیش‌بینی کرد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ قاسم رضایی با اشاره به این‌که تاکنون کشتی فرنگی دو اردو را پشت سر گذاشته و هجدهم همین ماه دوباره اردوها آغاز خواهد شد، گفت: شرایط خوب است و با آمدن محمد بنا دوباره تمرینات را به خوبی از سر گرفته‌ایم.

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی آمریکا درباره شرایط خود نیز گفت: شرایط بدنی‌ام روبه رشد است، استراحت بعد از مسابقات جهانی خوب بود، تمرینات اردو به اردو سخت تر می‌شود، اما شرایط بسیار عالی است، بعد از مسابقات لندن همه تمرکزم را برای مسابقات برزیل گذاشتم و نوع تمریناتم را طوری برنامه‌ریزی کردم که فشاری باید بیاورم را برای برزیل خرج کنم در یک ۲ سال اخیر از نظر آمادگی بدنی زیاد خوب نبودم، اما الان طبیعی هستم و با تمرینات سفت و سخت امسال امیدوارم بتوانم آنچه که توانایی واقعی‌ام هست را به نمایش بگذارم و بازهم مدال طلای المپیک بگیرم.

رضایی درمورد بازگشت بنا عنوان کرد: بنا از نوع تمرینات گرفته تا نوع صحبت کردن، مدیریت و برخوردهایی که مربی باید با ورزشکار داشته مختص خود دارد و همین خاطر هم مرد خاص کشتی شده است، فکر می‌کنم شرایط برای همه نفرات کشتی فرنگی خوب است و از امید نوروزی، حمید سوریان و سعید عبدولی گرفته تا بقیه بازیکنان در داخل اردو همگی با انگیزه بسیار بالایی تمرین می کنند.

وی افزود: در حال تلاش هستیم که به شرایط لازم برای مسابقات المپیک برسیم ان‌شاءلله کشتی فرنگی در مسابقات المپیک نسبت به ۴ سال قبل نتایج بهتری بگیرد، فکر می‌کنم در ریو بسیار بهتر از المپیک لندن نتیجه بگیریم و به جای ۳ طلا ۴ یا ۵ مدال طلا کسب کنیم چون همه شرایط دست به دست هم داده تا اوضاع به نفع کشتی ایران به خصوص کشتی فرنگی باشد.

فرنگی‌کار ملی‌پوش کشورمان درباره تورنمنت‌هایی که باید تیم ملی قبل از المپیک در آن حضور یابد، گفت: قبل از المپیک حتما چندین تورنمنت خواهیم داشت که برحسب تشخیص کادرفنی در آن‌ها شرکت خواهیم کرد تا خودمان را به مسابقات المپیک نزدیک کنیم و از نظر روانی آمادگی لازم را به دست آوریم هنوز دقیق مشخص نیست چه رقابت‌هایی خواهد بود. باید شرایط آمادگی عمومی را سپری کنیم تا به آمادگی تخصصی دست یابیم.

رضایی درباره صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان بیان کرد: خداراشکر وضعیت صندوق بهتر شده است فقط اگر پرداخت حقوق‌ها نظم داشته باشد و گاهی با تأخیر پرداخت نشود شرایط بهتری برای ورزشکاران به وجود خواهد آمد.

 

پاسخی بگذارید