تاریخ: ۱۰:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
نام نویسنده: sobhan

در ادامه رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان فیروزجا موفق شد خود را به صدر جدول رقابت‌ها در رده سنی زیر ۱۲ سال برساند. به گزارش مازند اسپرت ؛ رقابت‌های شطرنج قهرمانی نوجوانان جهان همچنان با درخشش نمایندگان ایران در یونان در حال پیگیری است. این مسابقات با شرکت ۱۵۹۶ شطرنج‌باز از ۹۲ کشور جهان از سوم […]

در ادامه رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان فیروزجا موفق شد خود را به صدر جدول رقابت‌ها در رده سنی زیر ۱۲ سال برساند.

خبرگزاری فارس: عملکرد درخشان شطرنج‌بازان نوجوان ایرانی/ فیروزجا هم به صدر جدول رسید

به گزارش مازند اسپرت ؛ رقابت‌های شطرنج قهرمانی نوجوانان جهان همچنان با درخشش نمایندگان ایران در یونان در حال پیگیری است. این مسابقات با شرکت ۱۵۹۶ شطرنج‌باز از ۹۲ کشور جهان از سوم آبان در یونان آغاز شده و تا پانزدهم همین ماه ادامه دارد.

۱۰ پیروزی، ۲ تساوی و ۶ شکست حاصل تلاش ۱۸ نماینده ایران در دور نهم این رقابت‌ها بود. در این دور مسعود مصدق‌پور، پرهام مقصودلو، آرش طاهباز، علیرضا فیروزجا، آرین برادران، بردیا دانشور، مبینا علی نسب، سیده فاطمه اشمی، مطهره اسدی و آرتمیس محجوب موفق شدند مقابل رقبای خود به پیروزی برسند.

همچنین آرین غلامی و صدیقه کلانتری مقابل حرفان خود به نتیجه تساوی رسیدند و مرصاد خداشناس، شاهین لرپری زنگنه، سید محمد امین طباطبایی، درسا درخشانی، آناهیتا غلامی و آنوشا مهدیان در برابر حریفان خود شکست خوردند.

در پایان دور نهم این رقابت‌ها مسعود مصدق پور همچنان با اقتدار صدرنشین رده سنی زیر ۱۸ سال است. علیرضا فیروزجا در رده سنی زیر ۱۲ سال موفق شد به صدر جدول برسد و آرین غلامی در رده سنی زیر ۱۴ سال در جایگاه سوم جدول قرار دارد. در بخش بانوان نیز مطهره اسدی در جایگاه پنجم جدول رده سنی زیر ۱۲ سال قرار دارد.

دور دهم و ماقبل پایانی این رقابت‌ها امروز ۱۳ آبان پیگیری می‌شود.

پاسخی بگذارید