تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
نام نویسنده: sobhan

معاون ورزشی استقلال نسبت به بخشیده شدن شریفات واکنش نشان داد. به گزارش مازند اسپرت ؛ علی نظری جویباری در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال، در واکنش به بخشش اسماعیل شریفات چند ساعت پیش از شروع دیدار جام حذفی، گفت: من نمی دانم که آیا این قضیه صحت دارد یا نه ولی […]

معاون ورزشی استقلال نسبت به بخشیده شدن شریفات واکنش نشان داد.

خبرگزاری فارس: اعتراض باشگاه استقلال به بخشیده شدن شریفات

به گزارش مازند اسپرت ؛ علی نظری جویباری در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال، در واکنش به بخشش اسماعیل شریفات چند ساعت پیش از شروع دیدار جام حذفی، گفت: من نمی دانم که آیا این قضیه صحت دارد یا نه ولی اگر درست باشد، این موضوع هم از کارهای عجیب فدراسیون است که اگر برای استقلال یا پرسپولیس رخ دهد همه رسانه ها به آن می پردازند و شلوغ کاری انجام می دهند. من در مورد محرومیت یا عدم محرومیت وی صحبتی ندارم و انتقادم نسبت به این موضوع است که چرا چند ساعت قبل از شروع بازی این اتفاق رخ داده است؟

وی ادامه داد: استقلال باید روز چهارشنبه با تمام قدرت به میدان برود و کاری به بازیکنان حریف نداشته باشد اما مطمئنا کادرفنی ما برای هر یک از بازیکنان حریف برنامه ریزی کرده است و این موضوع می تواند برای ما مشکل ساز شود.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در ادامه با اشاره به موضوع سه اخطاره بودن ابراهیمی، تصریح کرد: باشگاه استقلال به کارت زرد ابراهیمی برابر ملوان اعتراض کرد، اما مسئولین هیچ رسیدگی نکردند در حالی که این موضوع بسیار واضح بود که خوشحالی ابراهیمی برای فرزند حیدری است و ربطی به هواداران ملوان ندارد. امیدواریم مسئولین مربوطه حالا به اعتراض ما رسیدگی کنند.

پاسخی بگذارید