تاریخ: ۹:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران گفت: حفظ جایگاه سومی تیم خونه به خونه و تلاش برای ارتقای این مکان در جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور از هدف اصلی کادرفنی وبازیکنان این تیم در بازیهای پیش رواست. به گزارش مازند اسپرت ؛ اکبر میثاقیان عصرسه شنبه و پس […]

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران گفت: حفظ جایگاه سومی تیم خونه به خونه و تلاش برای ارتقای این مکان در جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور از هدف اصلی کادرفنی وبازیکنان این تیم در بازیهای پیش رواست.

به گزارش مازند اسپرت ؛ اکبر میثاقیان عصرسه شنبه و پس ازپیروزی دو بریک تیمش برابر تیم صنعت نفت آبادان در بابل افزود: تیم خونه به خونه دراین دیدار یکی از بهترین بازی های خود را در بابل انجام داد، پیروزی بسیار خوبی درخانه کسب کردیم و توانستیم جایگاه مان را در جدول حفظ کنیم.

وی افزود: بعد ازشکست سنگین وکابوس وار چهار برصفر هفته گذشته خونه به خونه برابر تیم آلومینیوم اراک، خوب توانستیم روحیه بازیکنان تیم را بازیابی کنیم و توانستیم دراین بازی عملکرد قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

وی اضافه کرد: هرچند بازی بسیار سنگینی را پشت سرگذاشتیم، اما از نتیجه بسیار بدست آمده بسیار خوشحال هستیم.

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران ادامه داد: تیم صنعت نفت دراین مسابقه خوب بازی کرد و با آنالیزی که از تیم و بازیکنان ما داشت، به خوبی توانست به تیم ما فشار وارد کند و دردقایقی از مسابقه حتی برتر از تیم ما بودند.

میثاقیان، به حمایت خوب تماشاچیان بابلی در بازیهای خانگی تیمش اشاره کرد وگفت: تماشاگران پرشور ومتعصبی داریم که با حضورشان در ورزشگاه بسیار خوب تیم ما را حمایت کردند و به کمک آنان توانستیم به این پیروزی خانگی دست یابیم.

وی اضافه کرد: بار دیگر باید اعلام می کنم، خوشحالم که خونه به خونه توانست در یک بازی بسیار سخت وسنگین پیروز شود.

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران درخصوص صحنه مصدومیت شدید بازیکن تیم صنعت نفت آبادان در دقایق پایانی این مسابقه گفت: بی هوش شدن ‘ محمود تیغ نورد’ بازیکن تیم صنعت که از فوتبالیست های بسیار با اخلاق کشور است، بسیار متاثر شدم که امیدوارم اتفاق خاصی برای او رخ ندهد.

تیم خونه به خونه مازندران درچارچوب هفته سیزدهم رقابتهای فوتبال دسته یک باشگاه های کشور عصرسه شنبه در ورزشگاه هفت تیر بابل با نتیجه دو بر یک تیم صنعت نفت آبادان را شکست داد و با ۲۴ امتیاز درمکان سوم جدول رده بندی این رقابتها باقی ماند.

دیدارتیم های تیم خونه به خونه مازندران و صنعت نفت آبادان درچارپوب هفته سیزدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور عصر سه شنبه در ورزشگاه هفت تیربابل برگزار شد وطی آن تیم نماینده مازندران با نتیجه ۲ بر یک صاحب برتری شد.

پاسخی بگذارید